"The Voice Kids": 12‑letnia następczyni Celine Dion. Kompletnie oczarowała jurorów

12-latka oczarowała jurorów "The Voice Kids"
12-latka oczarowała jurorów "The Voice Kids"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.03.2023 13:54, aktual.: 19.03.2023 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niezwykle skromna i cicha Kinga Kipigroch zaskoczyła potężnym głosem śpiewając jeden z największych światowych przebojów! Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy na miarę Celine Dion? Jurorzy z pewnością byli oczarowani!

Za nami kolejne Przesłuchania w Ciemno szóstej edycji "The Voice Kids". Tym razem na scenie wystąpiły rozśpiewane dzieci z Małopolski oraz z Górnego Śląska. Wśród nich pojawiła się Kinga Kipigroch.

- Kinga jest osobą delikatną, wrażliwą, ale jest też osobą, która stawia sobie w życiu cel i stara się do niego dążyć - mówi o Kindze jej mama.

I choć nastolatka może sprawiać wrażenie bardzo cichej, zmienia się nie do poznania kiedy wchodzi na scenę.

- Nie boję się publiczności. Jak śpiewam nie jestem osobą delikatną tylko taką mocną, silną dziewczynką. W marzeniach widzę siebie na wielkiej scenie. Zaczynam śpiewać, a wszyscy słuchają mnie w milczeniu - mówiła tuż przed występem Kinga Kipigroch, która fenomenalnie zaśpiewała przebojów "My Heart Will Go On" Celine Dion.

Reakcja trenerów "The Voice Kids" była najlepszym dowodem na to, że Kinga ma niepowtarzalny talent. Byli wprost zachwyceni! Ostatecznie "pofrunęła" pod skrzydła Tomsona i Barona. A jak wam się podobało?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także