Trwa ładowanie...

"The View": nowe miejsce na mapie klubowej Warszawy

d3ugaj8
d3ugaj8

Twórcą klubu jest założyciel trzech kultowych roof top'ów na Manhattanie, co ma silne odzwierciedlenie w nowo otwartym miejscu w Warszawie. "The View" to pierwszy klub w Warszawie, który umożliwi zabawę powyżej tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki, a co za tym idzie wyznaczy nowe standardy rozrywki, których nigdy wcześniej nie było.

Klub został stworzony dla ludzi wyjątkowych, niezmiennie poszukujących nowości oraz wysokich standardów życia. Ludzi, pragnących spędzić czas z przyjaciółmi oraz partnerami biznesowymi w wyjątkowym miejscu przy akompaniamencie najlepiej wyselekcjonowanej muzyki.

Celem klubu jest ustanowić nowy, wyższy poziom clubbingu w Polsce, który ma ciągle zaskakiwać bogatą ofertą muzyczną. Stała współpraca z najlepszymi DJ-ami oraz muzykami zapewni gwarancję niezapomnianej zabawy w klubie "The View".

d3ugaj8

Michael Canitrot jest francuskim producentem i DJ-em znanym na całym świecie. Sławę przynosi mu też organizacja imprezy "So, Happy in Paris?". Michael urodził się 8 czerwca 1981 roku w Paryżu. Swoją działalność rozpoczął w 2004 roku, a jego sława stała się tak duża, że po jego usługi zgłosiły się takie marki jak Dior, Versace, D&G czy Prada. Muzyka którą tworzy jest mieszanką muzyki elektronicznej, soul, latynoskiej i klasycznej.

Mimo stosunkowo krótkiej kariery Michael Canitrot ma w swoim dorobku artystycznym 14 albumów z kompilacjami i remiksami utworów takich artystów jak Bena Onono, Beanfield, Blaze, Dennis Ferrer i Kerri Chandler. Największą sławę przyniósł mu jednak album "Desire" (2010), na której umieścił osiem zremiksowanych utworów. Michael Canitrot jest również znany ze skomponowania utworu na potrzeby Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes dla gwiazd na czerwonym dywanie oraz na oficjalne przyjęcia.

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d3ugaj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ugaj8