Trwa ładowanie...
db0vp3c

The Story Od My Life. Historia naszego życia: Piotr Gruszka i jego żona Aleksandra Szettel-Gruszka gośćmi premierowego odcinka

W piątek 26 października o godzinie 21:35 w Polsacie powraca "The Story Of My Life. Historia naszego życia". W pierwszym odcinku nowej serii poznamy wzruszającą historię i zobaczymy niezwykłe metamorfozy wielokrotnego mistrza Polski, mistrza Europy i wicemistrza świata w piłce siatkowej Piotra Gruszki i jego żony Oli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Gruszka i jego żona Aleksandra Szettel-Gruszka
Piotr Gruszka i jego żona Aleksandra Szettel-Gruszka (Instagram.com)
db0vp3c

W ich związku podróże były na porządku dziennym ponieważ Piotr podczas swojej kariery siatkarskiej występował m.in. w klubach włoskich, francuskich i tureckich. W programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia” Katarzyna Montgomery zabierze Olę i Piotra tam, gdzie nigdy jeszcze nie byli. Para uda się w niezwykłą podróż w przyszłość. Przeniosą się w czasie dwukrotnie. Wyruszą jako czterdziestolatkowie, potem zobaczą się jako sześćdziesięciolatkowie, a następnie dziewięćdziesięciolatkowie. Jak odnajdą się w tym co nieznane, zależy tylko od nich.

Nowy odcinek "The Story Of My Life. Historia naszego życia" w piątek 26 października o godzinie 21:35.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

db0vp3c

Podziel się opinią

Share
db0vp3c
db0vp3c