Trwa ładowanie...
d15556w

"The Loudest Voice": Russell Crowe w zupełnie nowym wydaniu [ZWIASTUN]

Russell Crowe dotychczas nie kojarzył się z gładko ogolonym, łysiejącym biznesmen z nadwagą. A właśnie tak wygląda w nowym serialu, który trafi na antenę już w czerwcu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Russel Crowe jako Roger Aliesa
Russel Crowe jako Roger Aliesa (Materiały prasowe)
d15556w

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu "The Loudest Voice" z Russelem Crowe'em w roli Rogera Aliesa. Byłego szefa Fox News, oskarżonego w połowie 2016 r. o zwolnienie pracownicy, która miała się nie zgodzić na seksualne propozycje 76-latka. Alies wkrótce po tym podał się do dymisji. Zmarł w maju 2017 r.

7-odcinkowy serial "The Loudest Voice" powstał dla stacji Showtime i bazuje na głośnej książce Gabriela Shermana "The Loudest Voice in the Room". Sherman jest współautorem scenariusza do pilotażowego odcinka. Drugim scenarzystą jest Tom McCarthy, autor oscarowego "Spotlight". W gronie reżyserów znalazł się Kari Skogland ("Opowieści podręcznej").

d15556w

Zobacz także: Russell Crowe rozdawał autografy na planie. Fani ledwo go poznali

Oprócz Crowe'a w serialu zobaczymy Naomi Watts jako Gretchen Carlson, autorkę głośnego pozwu z 2016 r. W obsadzie znaleźli się jeszcze m.in. Sienna Miller, Seth MacFarlane i Josh Charles.
Premiera pierwszego odcinka została zapowiedziana na niedzielę 30 czerwca.

Obejrzyj: Byliśmy u Patryka Vegi. Luksusy i dzieła sztuki

Zobacz także: Russell Crowe zapuścił się nie na żarty. Naprawdę trudno go rozpoznać

d15556w

Podziel się opinią

Share

d15556w

d15556w