Trwa ładowanie...

"The Four. Bitwa o sławę". Polsat potwierdza: Kuba Badach będzie jurorem

To już pewne! Kuba Badach dołączy do jurorskiego składu show Polsatu "The Four. Bitwa o sławę". Stacja wydała w tej sprawie oświadczenie.

Share
"The Four. Bitwa o sławę". Polsat potwierdza: Kuba Badach będzie jurorem
Źródło: East News, Fot: East News
djes5tt

Mąż Oli Kwaśniewskiej, Kuba Badach, zasiądzie w jury "The Four. Bitwa o sławę" obok Natalii Nykiel i Igora Herbuta. Informacja nie była pewna do ostatniej chwili. Polsat opublikował post, który rozwiał wątpliwości fanów.

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Kuba Badach nigdy nie łaknął atencji mediów, czerwonych dywanów i zdjęć na ściankach. Artysta pokazywał się jedynie na nielicznych wyjściach branżowych w towarzystwie żony. Ostatni raz widzieliśmy ich na uroczystym balu charytatywnym stacji TVN.

djes5tt

Teraz Badach zostanie gwiazdą konkurencyjnej telewizji. W marcu wystartuje w Polsacie nowy talent show "The Four. Bitwa o sławę".

- Zdecydowałem się usiąść na fotelu juroroa "The Four. Bitwa o sławę", w muzycznym show telewizyjnym, gdyż po różnych propozycjach tego typu, po raz pierwszy poczułem, że może się z tego zrodzić nowa jakość. To dla mnie również szansa na zorientowanie się, "co w trawie piszczy" i jak śpiewa młode pokolenie - mówił Polsatowi Kuba Badach.

- Cieszę się, że obok mnie znajdą się artyści, których wrażliwość i dorobek cenię i szanuję. Myślę tu zarówno o jurorach, prowadzącej "The Four. Bitwa Sławę", jak i o wszystkich muzykach akompaniujących. Ich nazwiska gwarantują najwyższą jakość muzycznych spotkań -
zakończył muzyk.

djes5tt

Podziel się opinią

Share
djes5tt
djes5tt