Trwa ładowanie...

"The Four. Bitwa o sławę": Julia Szwajcer i Filip Czernecki - poznajcie nowych uczestników Wielkiej Czwórki!

W "The Four" nikt nie może czuć się bezpiecznie! Już w pierwszym odcinku przekonała się o tym Wielka Czwórka wybrana przez jury! Za kulisami czekali zdolni wokaliści, którzy uważali, że bardziej zasługują na ich miejsce.

"The Four. Bitwa o sławę": Julia Szwajcer i Filip Czernecki - poznajcie nowych uczestników Wielkiej Czwórki!Źródło: Materiały prasowe
d2oibha
d2oibha

Wśród nich byli Julia Szwajcer i Filip Czernecki. Dostali od sędziów szansę na pojedynek, a dzięki głosom publiczności w studiu odesłali Kubę Krupskiego i Sabinę Jeszkę do domu. Teraz to Julia Szwajcer, Filip Czernecki, Karolina Leszko i Sami Harb będą bronić swoich gorących foteli w drugim odcinku "Bitwy o sławę” 14 marca o 20:05 w Polsacie!

Julia Szwajcer kocha rap. Z wykształcenia i pasji jest nauczycielem muzyki i trenerką wokalną dzieci i młodzieży. Rok temu założyła firmę Talent Kolektyw, w której zajmuje się nauką śpiewu, produkcją muzyki i oprawą muzyczną różnych wydarzeń. Predyspozycje wokalne zostały zauważone u niej w wieku przedszkolnym.

W wieku 12 lat mama zapisała ją do studia piosenki, gdzie uczyła się dobrze wydobywać swój głos. W wieku 15 lat założyła zespół rockowy, zaczęła pisać własne teksty i komponować muzykę, a w 2010 roku kolejny zespół - Boso. Jej przygoda z rapem zaczęła się w momencie, kiedy spotkała swojego męża - rapera MXR. Połączyli siły i tej pory tworzą duet wokalno-rapowy.

Filip Czerneckijest wokalistą i muzykiem sesyjnym. Talent muzyczny rozwijał w klasie fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Ignacego Paderewskiego w Cieszynie. Z czasem zauważył, że bardzo lubi śpiewać na scenie. Zaledwie po kilku tygodniach nauki śpiewu zdobył Grand Prix w lokalnym konkursie.

d2oibha

Po kilkunastu latach gry postanowił zostać zawodowym wokalistą. Jest laureatem/finalistą wielu konkursów i festiwali o szczeblu ogólnopolskim, a także międzynarodowym. W 2018 r. wraz z gitarzystą Michałem Gierkiem założył akustyczne duo Czarnecki&Gierek, z którym koncertuje. Obecnie jest studentem studiów magisterskich na specjalności wokalistyka jazzowa w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Nowa Wielka Czwórka drugiego odcinka "The Four. Bitwa o sławę” to: Julia Szwajcer, Karolina Leszko, Sami Harb i Filip Czarnecki. W tym składzie będą bronić swoich gorących krzeseł w sobotę 14 marca o godzinie 20:05 w Polsacie.

d2oibha

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oibha