Trwa ładowanie...

"The Four. Bitwa o sławę": Julia Szwajcer i Filip Czernecki - poznajcie nowych uczestników Wielkiej Czwórki!

W "The Four" nikt nie może czuć się bezpiecznie! Już w pierwszym odcinku przekonała się o tym Wielka Czwórka wybrana przez jury! Za kulisami czekali zdolni wokaliści, którzy uważali, że bardziej zasługują na ich miejsce.
Share
Oto czwórka uczestników nowego programu telewizji Polsat
Oto czwórka uczestników nowego programu telewizji PolsatŹródło: Materiały prasowe
d2rkde2

Wśród nich byli Julia Szwajcer i Filip Czernecki. Dostali od sędziów szansę na pojedynek, a dzięki głosom publiczności w studiu odesłali Kubę Krupskiego i Sabinę Jeszkę do domu. Teraz to Julia Szwajcer, Filip Czernecki, Karolina Leszko i Sami Harb będą bronić swoich gorących foteli w drugim odcinku "Bitwy o sławę” 14 marca o 20:05 w Polsacie!

Julia Szwajcer kocha rap. Z wykształcenia i pasji jest nauczycielem muzyki i trenerką wokalną dzieci i młodzieży. Rok temu założyła firmę Talent Kolektyw, w której zajmuje się nauką śpiewu, produkcją muzyki i oprawą muzyczną różnych wydarzeń. Predyspozycje wokalne zostały zauważone u niej w wieku przedszkolnym.

W wieku 12 lat mama zapisała ją do studia piosenki, gdzie uczyła się dobrze wydobywać swój głos. W wieku 15 lat założyła zespół rockowy, zaczęła pisać własne teksty i komponować muzykę, a w 2010 roku kolejny zespół - Boso. Jej przygoda z rapem zaczęła się w momencie, kiedy spotkała swojego męża - rapera MXR. Połączyli siły i tej pory tworzą duet wokalno-rapowy.

d2rkde2

Filip Czerneckijest wokalistą i muzykiem sesyjnym. Talent muzyczny rozwijał w klasie fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Ignacego Paderewskiego w Cieszynie. Z czasem zauważył, że bardzo lubi śpiewać na scenie. Zaledwie po kilku tygodniach nauki śpiewu zdobył Grand Prix w lokalnym konkursie.

Po kilkunastu latach gry postanowił zostać zawodowym wokalistą. Jest laureatem/finalistą wielu konkursów i festiwali o szczeblu ogólnopolskim, a także międzynarodowym. W 2018 r. wraz z gitarzystą Michałem Gierkiem założył akustyczne duo Czarnecki&Gierek, z którym koncertuje. Obecnie jest studentem studiów magisterskich na specjalności wokalistyka jazzowa w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Nowa Wielka Czwórka drugiego odcinka "The Four. Bitwa o sławę” to: Julia Szwajcer, Karolina Leszko, Sami Harb i Filip Czarnecki. W tym składzie będą bronić swoich gorących krzeseł w sobotę 14 marca o godzinie 20:05 w Polsacie.

d2rkde2

Podziel się opinią

Share
d2rkde2
d2rkde2