Trwa ładowanie...
d2z1vdf

"The End of the F...ing World": Fani będą zawiedzeni. Twórczyni serialu wyklucza 3. sezon

"The End of the F...ing World" wydawało się idealną zamkniętą historią, ale jego twórczyni cieszy się, że dostała szansę na stworzenie 2. sezonu. Na kolejny nie ma jednak szans.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
2. sezon "The End of the F...ing World" zadebiutuje 5 listopada
2. sezon "The End of the F...ing World" zadebiutuje 5 listopada (Netflix)
d2z1vdf

Decyzja o przedłużeniu kameralnego brytyjskiego komediodramatu "The End of the F...ing World" już wśród samych fanów okazała się kontrowersyjna. Twórczyni serialu Charlie Covell całkowicie jednak zdaje sobie sprawę z oczekiwań wielbicieli serialu względem nadchodzącej drugiej odsłony. I zapewnia, że trzecia nie będzie potrzebna.

"The End of the F...ing World" – czy będzie 3. sezon?

W rozmowie z RadioTimes Covell przyznała, że jest bardzo zadowolona z tego, gdzie kończy się 2. sezon i nie ma w planach kontynuacji historii Alyssy i (być może) Jamesa:

d2z1vdf

– Wydaje mi się, że jak dla mnie wystarczy. Skończyliśmy. Myślę, że wydusić z tego więcej byłoby błędem. Podoba mi się punkt, w którym zakończyliśmy.

A co ma do powiedzenia fanom, którzy są sceptyczni wobec idei kontynuowania "The End of the F...ing World w 2. sezonie? Twórczyni przyznała, że ma nadzieję, że obejrzą sezon do końca zanim wydadzą swój werdykt. Dodała jednak, że ostatecznie "nie może pisać tylko pod to, czego chcą ludzie" i podkreśliła, że to co napisała to nie zwyczajne fan fiction.

– W pewnym sensie, jeśli z jakiegoś powodu nie moglibyśmy zrobić drugiego sezonu, byłabym rozczarowana. Co wydaje mi się, że pokazuje, że była to prawidłowa decyzja – dla mnie przynajmniej. I myślę, że podoba mi się sposób, w jaki kończymy i wydaje się to odpowiednie dla tej historii.

d2z1vdf

"The End of the F...ing World" – co w 2. sezonie?

Czego więc możemy spodziewać się w 2. sezonie? Akcja nowych odcinków zacznie się dwa lata po wydarzeniach z finału 1. serii. Alyssa (Jessica Barden) wciąż zmaga się z tym, co spotkało na plaży Jamesa (Alex Lawther), a Channel 4 i Netflix nadal nie ujawniają, co dokładnie się z nim stało.

Do obsady dołączą m.in. Naomi Ackie ("Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"), która zagra Bonnie, outsiderkę o trudnej przeszłości, mającą tajemniczy związek z Alyssą oraz Tim Key jako Gus, właściciela motelu, który pojawił się na pierwszych zdjęciach z nowego sezonu.

d2z1vdf

Podziel się opinią

Share

d2z1vdf

d2z1vdf