Trwa ładowanie...

"The Ellen DeGeneres Show": Ashton Kutcher rozebrał się do naga na oczach milionów widzów!

Share
"The Ellen DeGeneres Show": Ashton Kutcher rozebrał się do naga na oczach milionów widzów!
Źródło: Eastnews
doafpuw

Ashton Kutcher w programie *Ellen DeGeneres poszedł na całość i rozebrał się do rosołu! Czemu zdecydował się na tak zaskakujący krok? Wszystko dla serialu, do którego niedawno dołączył, Przyznajcie, że aktor wie, jak się wypromować...*

Ashton Kutcher był gościem talk show "The Ellen DeGeneres Show". To właśnie na oczach milionów Amerykanów postanowił zrzucić z siebie ubranie ku uciesze prowadzącej. Choć Ellen jest zadeklarowaną lesbijką, to nie mogła oderwać oczu od umięśnionego męża Demi Moore.

Aktor dołączył niedawno do obsady serialu "Dwóch i pół", z którego wyleciał z hukiem największy imprezowicz Hollywood, Charlie Sheen. Od 12 września nową gwiazdą serialu jest właśnie Ashton Kutcher.

doafpuw

- Coś takiego przyciąga uwagę, więc wymyśliłem sobie, że od tej pory wszystko będę robić na golasa - powiedział Ashton zaskoczonej gospodyni programu.
- Nie jestem przekonana, czy to dobry pomysł - odpowiedziała mu Ellen DeGeneres.
- Tak, nieważne co będę robił - będę robił to nago! - odpowiedział Kutcher.

Przyznajcie, że jest na co popatrzeć!

(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
doafpuw

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

doafpuw

Podziel się opinią

Share
doafpuw
doafpuw