Trwa ładowanie...
d2m1w51

"The Crown": serial opowie historię księżnej Diany i księcia Karola

Po sukcesie pierwszego sezonu "The Crown", Netflix szykuje kontynuację. W planach - choć dalszych - jest przybliżenie postaci księżnej Diany i księcia Karola.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Crown": serial opowie historię księżnej Diany i księcia Karola
(Materiały prasowe)
d2m1w51

Za podstawę scenariusza "The Crown" posłużyła inspirowana prawdziwymi wydarzeniami sztuka "The Audience", która opowiada o relacjach brytyjskiej królowej Elżbiety II (Claire Foy) z kolejnymi premierami z Downing Street. Akcja zaczyna się w momencie, gdy młoda monarchini obejmuje tron.

Pierwszy sezon przybliża zaledwie kilka pierwszych lat rządów młodej królowej. W drugim, który jest już na etapie pre-produkcji i planowany jest na 2017 rok, poznamy jej dalsze losy. Do swych ról wrócą Claire Foy, oraz jako jej mąż książę Filip, Matt Smith. Twórca i scenarzysta, Peter Morgan, zamierza ukazać też historię księcia Karola.

-_ Zaczynamy koncentrować się na Karolu - na jego młodych latach i edukacji - wyjaśnia. - Także na Filipie i jego przeszłości._

d2m1w51

W dalszych planach, jeszcze nie w drugim sezonie, jest wprowadzenie księżnej Diany. Jak podaje magazyn "People", Lady Di ma pojawić się pod koniec trzeciej odsłony. Na razie nie wiadomo jeszcze, kto miałby zagrać tragicznie zmarłą księżnę Walii.
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

The Crown Materiały prasowe
The Crown (Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d2m1w51

ZOBACZ TAKŻE: "Belle epoque": Eryk Lubos o charakterze swojego bohatera

d2m1w51

Podziel się opinią

Share
d2m1w51
d2m1w51