Trwa ładowanie...
d11oekh

"The Crown": Książę William na pewno ogląda serial o swojej rodzinie na Netfliksie!

"The Crown" to jedna z najpopularniejszych produkcji oryginalnych platformy Netflix. Serial ma trzy sezony i rzesze fanów na całym świecie. W tym księcia Williama!
Share
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę WilliamŹródło: Getty Images
d11oekh

Książę William wraz z księżną Kate byli gośćmi honorowymi podczas wręczenia nagród BAFTA. Tam wygłosił przemówienie, w którym żartobliwie odniósł się do superhitu Netfliksa - "The Crown".

- Sam nie wiem, czy powinienem być dumny, czy nieco przestraszony tym, że wielu spośród laureatów nagród z ostatniej dekady wcielało się w członków mojej rodziny - powiedział.

Na gali była obecna m.in. Olivia Colman, która wciela się w babcię Williama, królową Elżbietę II w 3. i 4. sezonie "The Crown". Niedawno książę Harry stwierdził, że nie pozwoli twórcom portretować jego życia. Niestety, dla nas producenci ostatnio obwieścili, że "The Crown" skończy się wraz z 5. sezonem. To oznacza, że nigdy nie zobaczymy na ekranie ślubu Kate i Williama, czy Harry'ego i Meghan.

d11oekh

Książę William, wygłaszając przemówienie, nawiązał także do kontrowersyjnego braku różnorodności wśród nominowanych. Wszyscy aktorzy i aktorki z kategorii pierwszo- i drugoplanowych byli biali.

- Mamy to szczęście, że wśród nas jest wielu filmowców, aktorów, producentów i reżyserów ze wszystkich środowisk, wzbogacających swoim pochodzeniem nasze życia dzięki swoim filmom. A mimo to w 2020 roku, wcale nie po raz pierwszy, znowu mówimy o tym, że musimy zapewnić różnorodność w procesie przyznawania wyróżnień. To zwyczajnie nie jest w porządku w obecnym czasie.

Żart Brada Pitta z Megxitu. Zobaczcie minę księcia Williama!

BAFTA 2020: Księżna Kate i książę William na gali. Middleton założyła drugi raz tę samą suknię

d11oekh

Podziel się opinią

Share
d11oekh
d11oekh