"The Crown". Kiedy zobaczymy 3. sezon? Premiera szybciej niż myślicie

"The Crown". Kiedy zobaczymy 3. sezon? Premiera szybciej niż myślicie
Źródło zdjęć: © Netflix

25.07.2019 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"The Crown" to jeden z hitów Netflixa. Na 3. sezon produkcji musieliśmy trochę poczekać. Teraz już znamy datę premiery "The Crown", a wszystko za sprawą wpadki jednego z aktorów.

The Crown – premiera 3. sezonu

W trzecim sezonie "The Crown" nie zobaczymy już Claire Foy i Matta Smitha. Rolę Królowej Elżbiety II oraz Księcia Filipa przejmą Olivi Coleman i Tobias Menzies. To właśnie dzięki niemu znamy datę premiery "The Crown". W wywiadzie dla Radia BBC Menzies zdradził, że:

Nakręciliśmy trzeci sezon, który zacznie się w listopadzie.

Aktor dodał również, że skrywa tajemnice z planu serialowego, którymi nie może się podzielić. Netflix nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w sprawie premiery 3. sezonu "The Crown".

The Crown – zmiany w obsadzie

Trzeci sezon "The Crown" przedstawia kolejną dekadę brytyjskiej monarchii. Tym razem skupimy się na rządach premiera, który piastował ten urząd w latach 1964-1974. Zobaczymy również wydarzenia związane z głośną dekolonizacją Afryki.

Producenci "The Crown" szykują też spore zmiany obsadzie. Obejmie to głównie 4. sezon "The Crown", na ekranie pojawi się postać Margaret Tchatcher, w którą wcieli się Gillian Anderson. Wtedy też poznamy Emmę Corin, czyli odtwórczynię roli Księżnej Diany.

Fanów Heleny Bonham Carter ucieszy wiadomość, że gwiazda również wystąpi w "The Crown" jako siostra Królowej – Księżniczka Małgorzata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także