Trwa ładowanie...

"The Corrections": Maggie Gyllenhaal i Rhys Ifans też chcą do serialu

Share
"The Corrections": Maggie Gyllenhaal i Rhys Ifans też chcą do serialu
d2szrvr

Maggie Gyllenhaal i Rhys Ifans zostali zaproszeni do obsady nowego serialu HBO. Projekt będzie ekranizacją nagrodzonej Pulitzerem powieści Jonathana Franzena *"The Corrections" z 2001 roku.*

Książka opowiada o dziwacznej rodzinie Lambertów. Alfred - głowa familii - cierpi na demencję starczą. Jego uparta żona Enid na wszystkie prośby i pytania odpowiada negatywnie. Podobnym podejściem do życia charakteryzują się ich dzieci - rozpoczynający karierę jako scenarzysta syn Chip, oraz córka - w gorącej wodzie kąpana Denise. Do tego rodzinę Lambertów uzupełnia kolejny syn - bankier Gary, który dochodzi do wniosku, że małżeństwo doprowadzi go do szaleństwa.

d2szrvr

W rolach głównych zobaczymy Chrisa Coopera, Diane Wiest i Ewana McGregora. Teraz do tej imponującej obsady dołączyli Maggie Gyllenhaal i Rhys Ifans.

Gyllenhaal zagra Denise, a Ifans - Litwina z pochodzenia, szefa mafii z wyboru.

Noah Baumbach nakręci pilotowy odcinek. Za produkcję odpowiada Scott Rudin. Serial będzie miał 4 sezony po 10 odcinków.

Gyllenhaal ostatnio zagrała w filmie "Innocence", a Ifansa mogliśmy w ubiegłym roku mogliśmy podziwiać w kryminale "Mr. Nice".

d2szrvr

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d2szrvr

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d2szrvr

Podziel się opinią

Share
d2szrvr
d2szrvr