Trwa ładowanie...
04-01-2012 11:03

"The Client List": Cybill Shepherd znów matką Jennifer Love Hewitt

"The Client List": Cybill Shepherd znów matką Jennifer Love Hewitt
d2m9t2u
d2m9t2u

Cybill Shepherd wystąpi u boku Jennifer Love Hewitt w serialu *"The Client List".*

Cykl powstanie na podstawie filmu o tym samym tytule, w którym Shepherd zagrała matkę Hewitt. Obie panie powrócą do swoich ról w serialu.

"The Client List" to historia Samanthy, kury domowej z Teksasu, którą rzuca mąż. Jej rodzina znajduje się na skraju bankructwa, dlatego kobieta podejmuje pracę w spa, jednak szybko przekonuje się, iż w przybytku wykonuje się coś więcej niż proste masaże. Aby zapewnić dzieciom normalny byt, Samantha potajemnie dołącza do grupy prostytutek świadczących usługi wpływowym i bogatym mężczyznom.

d2m9t2u

Za scenariusz liczącego 10 odcinków serialu odpowiada Jordan Budde, który oprze się na tekście pełnometrażowego filmu. Emisja cyklu rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Cybill Shepherd, pamiętana głównie z roli Madelyn w telewizyjnym przeboju "Na wariackich papierach", występowała ostatnio w serialu "Świry".

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d2m9t2u

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d2m9t2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m9t2u