''The Cabin in the Woods'' - drugi zwiastun ''Domu'' [wideo]

''The Cabin in the Woods'' - drugi zwiastun ''Domu'' [wideo]

07.03.2012 09:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W internecie pojawił się drugi zwiastun długo wyczekiwanego horroru "The Cabin in the Woods". Niewiele brakowało, by nakręcony w 2009 roku film w ogóle nie pojawił się na ekranach kin w związku kłopotami finansowymi MGM.

Siłą "Domu" (taki jest nowy oficjalny tytuł polski) ma być dość nieszablonowe podejście do tematyki horroru i wprowadzenie nowych rozwiązań do tematyki kina grozy. Przedsmak tej zapowiadanej rewolucji otrzymujemy już w prezentowanym zwiastunie.

Produkcja opowiada o grupce pięciu przyjaciół, którzy wybierają się na kilka dni do na pozór uroczej leśnej chatki. Na miejscu okazuje się, że zostali zwabieni w pułapkę przez mających bardzo złe zamiary, zamieszkujących okolicę ludzi.

Zobacz drugi zwiastun "Domu":

W filmie występują Chris Hemsworth (wtedy jeszcze nie podejrzewał, że zostanie Thorem), Jesse Williams, Kristen Connolly, Anna Hutchison, Fran Kranz i Richard Jenkins. Reżyserem jest scenarzysta filmu "Cloverfield", Drew Goddard, a scenariusz napisał Joss Whedon (przygotowujący właśnie ekranizację "The Avengers").

Polska premiera zaplanowana jest na 25 maja.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także