Trwa ładowanie...

"The Brain. Genialny Umysł": kogo zobaczymy w pierwszym odcinku show? Poznajcie geniuszy z całego świata

Zobaczcie siedmiu uczestników, którzy wystąpią w pierwszym odcinku nowego sezonu programu.

"The Brain. Genialny Umysł": kogo zobaczymy w pierwszym odcinku show? Poznajcie geniuszy z całego świataŹródło: Materiały prasowe
d4lx8n2
d4lx8n2

W pierwszym odcinku show "The Brain. Genialny Umysł" zobaczymy pojedynek "mózgowców" z różnych stron świata. Naprzeciwko siebie staną reprezentanci Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Rosji. Jakie wrażenie na jurorach zrobią umiejętności uczestników?

Tomasz Bielawski (Polska)
Pan Tomasz ma 57 lat i jest lekarzem weterynarii, prowadzi tymczasowy dom dla zwierząt. Pasjonują go fotografia stereoskopowa i historia obrazowania stereoskopowego. Czy pan Tomasz pokona swojego przeciwnika z Rosji?

Tobiasz Boral (Polska)
Kolejny genialny uczestnik polskiego teamu "The Brain". Tobiasz to trener pamięci, kreatywności i rozwoju umysłowego, dwukrotny Mistrz Polski Pamięci, multimedalista Mistrzostw Polski Pamięci, wielokrotny rekordzista kraju. Czy jego pamięć okaże się lepsza od pamięci włoskiego przeciwnika?

*Paweł Kępczyński (Polska) *
Paweł jest przedsiębiorcą, współzałożycielem Fundacji Rozwoju Matematyki Rekreacyjnej oraz organizatorem mistrzostw Polski w sudoku i łamigłówkach. Czy pokona swojego przeciwnika z Hiszpanii?

d4lx8n2

Jan Bentlage (Niemcy)
Jan ma 25 lat, jest studentem ostatniego roku nauczania wczesnoszkolnego Uniwersytetu w Siegen i od listopada zaczyna pracę jako nauczyciel. Interesuje się przede wszystkim speedcubingiem. Lubi też podróżować. Łączy te dwie pasje, jeżdżąc na turnieje speedcubingowe.

Martín López Nores (Hiszpania)
Martín ma 37 lat, skończył informatykę i jest profesorem na uniwersytecie w Vigo w Hiszpanii. Martin jest bardzo dobry w łamigłówkach logicznych, jedną z nich będzie musiał rozwiązać w programie.

Martina di Loreto (Włochy)
Martina ma 28 lat i pochodzi z Rzymu. Obecnie jest doktorantką psychologii klinicznej. Jej pasja to zapamiętywanie oraz jazda na rowerze.

*Evgeny Dubin (Rosja) *
Evgeny ma 39 lat i mieszka w Moskwie. Jego pasją jest grafika komputerowa oraz stereoskopia. Rosjanin nie tylko widzi stereogramy, patrząc na nie krzyżowo, ale też potrafi układać kostkę Rubika jedną ręką i z zamkniętymi oczami.

Zobacz też: Pudzian zachęca: "Mózg trzeba trenować!"

d4lx8n2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lx8n2