Trwa ładowanie...
di1e233

"The Boys": jeden z najlepszych seriali roku powraca. Jest pierwszy zwiastun

"The Boys" to zabawny, brutalny i łamiący stereotypy serial o superbohaterach. Jeszcze przed premierą pierwszego sezonu Amazon zapowiedział powstanie drugiego, który właśnie doczekał się oficjalnego zwiastuna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomer Capon, Karl Urban i Jack Quaid powrócą w drugim sezonie "The Boys"
Tomer Capon, Karl Urban i Jack Quaid powrócą w drugim sezonie "The Boys" (Materiały prasowe)
di1e233

Serial "The Boys" na motywach komiksu Gartha Ennisa ("Hitman", "Kaznodzieja", "The Darkness") pojawił się na platformie Amazona pod koniec czerwca 2019 r. Osiem odcinków wypełnionych akcją, czarnym humorem i nietypowym podejściem do tematu superbohaterów, zebrało znakomite noty (83 proc. na Rotten Tomatoes) i rozbudziło apetyt widzów. O tym, że powstanie drugi sezon, było już wiadomo w kwietniu. Ale dopiero teraz Amazon zaprezentował pierwsze konkrety.

Pierwszy zwiastun obiecuje powrót znajomych bohaterów i jeszcze więcej krwawej akcji. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona – jedyny konkret, to rok 2020. Można się jednak spodziewać, że wzorem pierwszego sezonu kontynuacja także trafi na ekrany w okresie wakacyjnym.

di1e233

W drugim sezonie "The Boys" pojawi się wiele znajomych twarzy, m.in. Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Antony Starr, Karen Fukuhara, Tomer Capon, Chace Crawford, Erin Moriarty, Dominique McElligott, i Jessie T. Usher.

Tomer Capon, Karl Urban i Jack Quaid powrócą w drugim sezonie "The Boys" Materiały prasowe
Tomer Capon, Karl Urban i Jack Quaid powrócą w drugim sezonie "The Boys" (Materiały prasowe)

Seth Rogen i Evan Goldberg, główni producenci serialu, mówili w wywiadzie dla "Collider", że drugi sezon będzie na pewno lepszy od pierwszego. I możemy liczyć na jeszcze większy rozmach.

Akcja "The Boys" rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której ludzie obdarzeni supermocami występują nie tylko na kartach komiksu. Działalność herosów zostaje przekuta w gigantyczny biznes, co prowadzi do licznych nadużyć i patologii. Grupa mężczyzn wypowiada prywatną wojnę ulubieńcom tłumów, by odkryć prawdziwe intencje superbohaterskiej korporacji, a jednocześnie dokonać zemsty.

di1e233

Obejrzyj: "Watchmen" - zwiastun serialu HBO

di1e233

Podziel się opinią

Share
di1e233
di1e233