Trwa ładowanie...
ycipk-4g4qrj

"The Boys": jeden z najlepszych seriali roku powraca. Jest pierwszy zwiastun

"The Boys" to zabawny, brutalny i łamiący stereotypy serial o superbohaterach. Jeszcze przed premierą pierwszego sezonu Amazon zapowiedział powstanie drugiego, który właśnie doczekał się oficjalnego zwiastuna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomer Capon, Karl Urban i Jack Quaid powrócą w drugim sezonie "The Boys"
Tomer Capon, Karl Urban i Jack Quaid powrócą w drugim sezonie "The Boys" (Materiały prasowe)
ycipk-4g4qrj

Serial "The Boys" na motywach komiksu Gartha Ennisa ("Hitman", "Kaznodzieja", "The Darkness") pojawił się na platformie Amazona pod koniec czerwca 2019 r. Osiem odcinków wypełnionych akcją, czarnym humorem i nietypowym podejściem do tematu superbohaterów, zebrało znakomite noty (83 proc. na Rotten Tomatoes) i rozbudziło apetyt widzów. O tym, że powstanie drugi sezon, było już wiadomo w kwietniu. Ale dopiero teraz Amazon zaprezentował pierwsze konkrety.

Pierwszy zwiastun obiecuje powrót znajomych bohaterów i jeszcze więcej krwawej akcji. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona – jedyny konkret, to rok 2020. Można się jednak spodziewać, że wzorem pierwszego sezonu kontynuacja także trafi na ekrany w okresie wakacyjnym.

ycipk-4g4qrj

W drugim sezonie "The Boys" pojawi się wiele znajomych twarzy, m.in. Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Antony Starr, Karen Fukuhara, Tomer Capon, Chace Crawford, Erin Moriarty, Dominique McElligott, i Jessie T. Usher.

Tomer Capon, Karl Urban i Jack Quaid powrócą w drugim sezonie "The Boys" Materiały prasowe
Podziel się

Seth Rogen i Evan Goldberg, główni producenci serialu, mówili w wywiadzie dla "Collider", że drugi sezon będzie na pewno lepszy od pierwszego. I możemy liczyć na jeszcze większy rozmach.

Akcja "The Boys" rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której ludzie obdarzeni supermocami występują nie tylko na kartach komiksu. Działalność herosów zostaje przekuta w gigantyczny biznes, co prowadzi do licznych nadużyć i patologii. Grupa mężczyzn wypowiada prywatną wojnę ulubieńcom tłumów, by odkryć prawdziwe intencje superbohaterskiej korporacji, a jednocześnie dokonać zemsty.

ycipk-4g4qrj

Obejrzyj: "Watchmen" - zwiastun serialu HBO

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4g4qrj

ycipk-4g4qrj
ycipk-4g4qrj