Trwa ładowanie...

Terrazzino wraca do "Tańca z gwiazdami"

Share
Terrazzino wraca do "Tańca z gwiazdami"Źródło: AKPA
d3elq9l

[

]( http://www.efakt.pl )

d3elq9l

Bez niego to nie było to samo. Ale przystojny Włoch wraca do show TVN!

Stefano Terrazzino (31 l.) ogłosił, że rezygnuje z „Tańca z gwiazdami” i zamierza skoncentrować się na pracy na własny rachunek. Ale długo nie wytrzymał! Fakt dowiedział się, że przystojny Włoch wystąpi w najbliższej edycji show TVN.

Stefano nie należy chyba do zdecydowanych facetów. Już dwa razy zapowiadał rozbrat z „Tańcem z gwiazdami” i dwa razy zdecydował się na powrót. Ale z tego powodu należy się tylko cieszyć, bo poziom show niewątpliwie wzrośnie. Wszak włoski tancerz ma za sobą nie lada sukcesy.

Do zwycięstwa w programie poprowadził w IV edycji Kingę Rusin (39 l.), a w VIII Agatę Kuleszę (39 l.). Bliski zdobycia Kryształowej Kuli był również w parach z Katarzyną Tusk (22 l.) i Justyną Steczkowską (38 l.). Być może wiele do myślenia dał Terrazzino jednorazowy gościnny występ w poprzedniej edycji show, kiedy zaprezentował gorący i wysoko oceniony układ taneczny w parze z Danutą Stenką (49 l.).

Teraz Włoch będzie miał okazję do udowodnienia, że nieprzypadkowo zawsze zachodził w show bardzo wysoko. Nie wiadomo jeszcze, jaka gwiazda będzie jego partnerką w ruszającej w marcu najbliższej odsłonie programu. Ale już teraz można być pewnym, że Stefano zrobi wszystko, by znów zdobyć ze swoją partnerką wspaniałe trofeum.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Pascal Brodnicki stracił pracę

d3elq9l

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3elq9l
d3elq9l