Trwa ładowanie...
d2mcf8c

Teresa Lipowska dementuje plotki o fatalnym stanie zdrowia. "Jestem zrozpaczona"

Od kilku dni krążą pogłoski o pogorszeniu sprawności fizycznej aktorki. Informacje te były niepokojące, a fani serialu "M jak miłość" zaczęli zastanawiać się, co stanie się z ukochaną serialową Basią… Na szczęście plotki okazały się nieprawdziwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka serialu "M jak miłość" ma się doskonale.
Aktorka serialu "M jak miłość" ma się doskonale. (SPL/East News)
d2mcf8c

Plotki o stanie zdrowia osób znanych z pierwszych stron gazet rozchodzą się z prędkością światła. W mediach ostatnio pojawiły się niepokojace informacje o Teresie Lipowskiej i jej rzekomych problemach z sercem. Co, jak się okazało, absolutnie nie jest zgodne z prawdą. - To bzdury z tymi moimi chorobami! Jestem zrozpaczona. Parę było już takich idiotycznych informacji, że miałam bajpasy, że wylądowałam w szpitalu, że syn musi się mną opiekować. To wszystko jest wyssane z palca. Nic takiego nie ma miejsca. Serce mam zdrowe! – wyjaśniła Teresa Lipowska w "Super Expressie".

Życie przynosi rzeczywiście różne scenariusze, jednak aktorka "M jak miłość" czuje się doskonale i żyje na pełnych obrotach. Oprócz kłamliwie przypisywanych chorób, spekulacje na temat jej odejścia z serialu są również niezgodne z prawdą. Lipowska zapewniła, że jej rola zostanie rozbudowana i wciąż czynnie bierze udział w nagraniach.

- Chodzę na badania kontrolne, bo mam skończone 80 lat i od czasu do czasu muszę zrobić sobie kontrolę - wyjaśniła w serwisie "Superseriale.se.pl".

Cieszymy się, że wszystko u Teresy Lipowskiej jest w porządku.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2mcf8c

Podziel się opinią

Share
d2mcf8c
d2mcf8c