"Teraz albo nigdy!" - start trzeciej serii

"Teraz albo nigdy!" - start trzeciej serii
Źródło zdjęć: © TVN

24.02.2009 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Laureat nagrody - Telekamery 2009 w kategorii aktorka - dla Marty Żmudy Trzebiatowskiej - serial „Teraz albo nigdy!” powraca w wiosennej ramówce TVN. Już od 8 marca fani będą śledzić kolejne perypetie Basi, Andrzeja, Marty, Roberta, Marcina i Michała. Przyjaciele udowodnią, że dopóki mają siebie wszystko jest możliwe!

„W naszej opowieści o przyjaźni, marzeniach, a przede wszystkim o sile miłości, przyzwyczailiśmy już widzów do wielu wzruszeń i inspiracji. Tak będzie i tym razem. Niewątpliwie - po ostatnich wydarzeniach – nasi bohaterowie są bardziej świadomi swoich możliwości i pewni przyjaźni, która daje im siłę do wyzwań codziennego życia. W tym sezonie przyjaciele wszystko postawią na jedną kartę - teraz będzie najważniejsza miłość. I o nią będą walczyć. O siebie i o swoje szczęście.” - powiedziała Dorota Chamczyk, producent TVN.

W serialu pojawi się grono nowych postaci – głownie kobiecych, które będą miały niebagatelny wpływ na losy głównych bohaterów. Zapowiada się wiele zmian zarówno w ich życiu zawodowym jak i uczuciowym. Basia (Katarzyna Maciąg) nie jest już nieśmiałą, debiutującą pisarką. Stała się kobietą świadomą swojej wartości i świetnie odnajduje się w świecie bankietów, wywiadów, spotkań z czytelnikami.

Teraz przyszedł wreszcie jej czas: jest szczęśliwie zakochana, pisze kolejną książkę, a jej pierwsza powieść ma szansę stać się przebojem filmowym. Do przeszłości przeszły samotne wieczory przy kubku herbaty. Czy uda jej się nie stracić szczęścia, o które tak długo walczyła? Andrzej (Mateusz Damięcki) zostanie wystawiony na ciężką próbę. Kłopoty w pracy być może zrównoważy szczęście osobiste. Udało mu się w końcu zdobyć Basię, czy jednak uda mu się utrzymać ją przy sobie?

Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie chciała wprowadzić kilka, koniecznych jej zdaniem zmian do swojego małżeństwa. Przekonamy się jak te „poprawki” spodobają się jej mężowi - Bartkowi (Bartek Kasprzykowski).

Marcin (Jan Wieczorkowski) odcierpiał swoje po rozstaniu z Julią (Agata Buzek). Czy zniknie jednak ona ostatecznie z jego życia? A może nowe znajomości z Kają (Julia Pietrucha) lub Franką (Ola Szwed) zaowocują czymś więcej niż „zawrotem głowy”?

Przypadkowo poznana przez Michała (Rafał Królikowski), Edyta (Małgorzata Foremniak), wywróci jego świat do góry nogami. Co z tego wyniknie?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania widzowie znajdą w trzeciej serii „Teraz albo nigdy!" w każdą niedzielę po „Tańcu z gwiazdami” w telewizji TVN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także