"Teraz albo nigdy": happy end czy zaskakujące zakończenie?

"Teraz albo nigdy": happy end czy zaskakujące zakończenie?

28.11.2008 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielbiciele serialu "Teraz albo nigdy!" już 30 listopada dowiedzą się, co czeka ich ulubionych bohaterów. Finał drugiej serii nie przyniesie jednak rozwiązania wszystkich wątków. Twórcy właśnie przygotowują dalsze losy ulubionych bohaterów, które będzie można śledzić już wiosną.

Basia zamiast kończyć następną powieść, zastanawia się nad ostatnimi wydarzeniami ze swojego życia. W rozmyślaniach przerywa jej wizyta Bartka. Wydawca najwyraźniej chce wiedzieć kiedy otrzyma od niej kolejną książkę. Ma również ochotę podjąć tematy prywatne. Ale czy młoda pisarka w końcu mu na to pozwoli?

Marta stwierdza, że jeśli to, co się wydarzyło między nią a jej mężem, miało poprawić ich relację, to znaczy, że miało sens. Robert nie chce wracać do przeszłości. W międzyczasie zostaje wyrzucony z pracy. Jak ułożą się jego sprawy zawodowe?

Marcin z kolei żegna się ze słuchaczami i informuje, że jego audycję przez jakiś czas będzie prowadziła Basia Jasnyk. Czyżby Marcin w końcu podjął decyzję, aby odwiedzić Julię w Stanach, w której jest zakochany?

Basia kończy swoją drugą książkę pt. "Kolec". Andrzej sarkastycznie prosi Basię, żeby pisała książki o szczęśliwych zakończeniach - niech przynajmniej w powieściach życie będzie piękne. Pisarka dzwoni do Marty, aby powiedzieć, że przesłała jej książkę i poprosić o trzymanie kciuków w pewnej ważnej sprawie. Czy dobrze rokująca pisarka zdecyduje się ponownie przejść na drugą stronę szklanego ekranu?

Julia wyznaje, że jest zakochana w Brazylijczyku o imieniu Carlos, specjaliście od światłowodów. Czy to prawda, czy może kolejna wymówka?

W Ewie znowu budzi się nadzieja, że wnuk się szczęśliwie zakocha. Czy to się w końcu urealni?

To wszystko już w najbliższą niedzielę, o godzinie 22.20 w telewizji TVN.

Na rynku dla fanów serialu do nabycia jest książka serialowa "Kaktus w sercu", muzyka serialowa na CD oraz DVD z pierwszą serią.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także