Trwa ładowanie...

"Teraz albo nigdy": Foremniak jako seksowny wamp

Share
"Teraz albo nigdy": Foremniak jako seksowny wamp
Źródło: TVN
d2szrvr

W życie paczki przyjaciół z serialu "Teraz albo nigdy!" wkroczyła Edyta (w roli femme fatale Małgorzata Foremniak)
.

Kobieta wyjątkowo pewna siebie, seksowna, odważna i z temperamentem. Tam gdzie się pojawia inne kobiety reagują nerwowo i schodzą na dalszy plan, a mężczyźni prężą muskuły przechwalając się swoimi osiągnięciami. Co takiego ma w sobie Edyta?

d2szrvr

Wygląda na to, że młode i piękne bohaterki "Teraz albo nigdy!", m.in. Basia grana przez Kasię Maciąg oraz Marta czyli Marta Żmuda Trzebiatowska, mogłyby się w kwestii uwodzenia mężczyzn dużo nauczyć od swojej nowej koleżanki.

Edyta postanowiła uwieść Michała wykonując przed nim specjalny pokaz tańca brzucha. Jako wytrawna uwodzicielka nie zapomniała o rekwizytach i wyjątkowej scenerii. Edyta zaplanowała randkę w najmodniejszym klubie arabskim, gdzie egzotyczna muzyka, wyszukane potrawy i jej skąpy strój dopełniały misterium uwodzenia. Na potrzeby tej sceny zamieniła się w seksownego wampa.

Czy to wystarczy aby Michał poddał się urokowi Edyty? Co jeszcze wymyśli uwodzicielka aby zdobyć wybranego mężczyznę? Widzowie dowiedzą się oglądając kolejne odcinki serialu, w każdą niedzielę tuż po "Tańcu z gwiazdami".

d2szrvr

Podziel się opinią

Share
d2szrvr
d2szrvr