"Teoria wielkiego podrywu": przeczytaj wywiad z Kunalem Nayyarem!

"Teoria wielkiego podrywu": przeczytaj wywiad z Kunalem Nayyarem!
Źródło zdjęć: © mat. dystrybutora

31.01.2014 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 2 lutego w Comedy Central premiera najnowszego, siódmego sezonu „Teorii wielkiego podrywu”. Z tej okazji udało nam się porozmawiać z Kunalem Nayyarem, czyli serialowym Rajem, o jego bohaterze, spotkaniu Stephena Hawkinga i jego cechach „geeka”.

Raj jest zazwyczaj królem ciętych tekstów w serialu. Czy to ulegnie zmianie w tym sezonie?
Nie sądzę. Ta postać jest taka: przychodzi, mówi tylko jedno zdanie i rozkłada wszystkich na łopatki. Można odnieść wrażenie, że kumuluje swe myśli i ujawnia je w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Jak stresujące jest opowiadanie tych ciętych tekstów w każdym odcinku? Czy zdarza Ci się panikować w obawie, że twój tekst może nie być śmieszny?
Gdy rozpoczęliśmy Teorię wielkiego podrywu, strasznie się denerwowałem – ja byłem świeżo po szkole, a serial naprawdę jest dużą produkcją. To była ogromna odpowiedzialność - musiałem wejść na scenę i powiedzieć tylko jedno zdanie, które miało wszystkich powalić. Na szczęście w większości przypadków tak się właśnie działo.

Co najbardziej lubisz w swojej postaci?
To, że grany przeze mnie bohater jest naprawdę przystojny. Uwielbiam to! A tak serio, to uważam, że Raj jest bardzo zabawnym gościem. Kocha jednym zdaniem zbijać wszystkich z tropu.

Jak wygląda Twój tydzień w pracy?
Otrzymujemy scenariusz na tydzień przed nagraniem serialu. Robimy próbę w środę, czwartek, piątek i weekend – a nagrywamy w poniedziałek i wtorek. To jest naprawdę dobra zabawa.

Czy oprócz nagrywania serial jesteś w stanie zaangażować się też w inne projekty?
Lubię pracować tak dużo, jak tylko mogę, ale muszę sobie zrobić czasem przerwę. Ostatnio byłem bardzo zajęty. Kręciliśmy film Dr. Cabbie, Zagrałem również w filmie The Scribbler.

Czy cieszysz się, że masz pracę, do której możesz wrócić każdego roku?
Dobrze wiedzieć, że na końcu każdej przerwy czeka na mnie praca, to z pewnością zdejmuje ze mnie presję. Dobrze jest mieć świadomość, że mam pracę i wszystko będzie w porządku.

Czy chciałbyś polecieć w kosmos jak Howard?
Ja, osobiście? Nie ma mowy. Mam lęk wysokości i klaustrofobię. Byłbym bezużyteczny w kosmosie. To nie dla mnie.

Jakie to było uczucie gościć w serialu Stephena Hawkinga?
To było niesamowite. Gościliśmy w serialu wielkie gwiazdy, wliczając Leonarda Nimoyego ze Star Treka i twórcę Spider-mana Stana Lee, ale Stephen Hawking ze swoim poczuciem humoru był fantastyczny. Uważam, że to świetnie, że Hawking pojawił się w serialu.

Jakie inne gwiazdy chciałbyś, aby wystąpiły w Teorii?
Szczerze, nie wiem jak można przebić pojawienie się Stephena Hawkinga. To jest naprawdę ciężkie. Może Barack Obama mógłby się pojawić? Wiem, że nie jest typowym geekiem, ale jest kimś, kto byłby świetny w serialu.

Jakie są twoje największe cechy kujona?
Kocham, kocham i jeszcze raz kocham gry video! Uwielbiam również Gwiezdne Wojny. Właściwie to chciałbym, żeby Jedi stało się prawdziwą religią.

* Premiera 7. sezonu: 2 lutego, niedziela, godz. 21:00 (dwa odcinki) Emisja: niedziela, godz. 21:00*

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także