"Teoria wielkiego podrywu": Kaley Cuoco wzięła ślub. To nie był jej pierwszy raz

"Teoria wielkiego podrywu": Kaley Cuoco wzięła ślub. To nie był jej pierwszy raz
Źródło zdjęć: © Instagram.com

01.07.2018 18:03, aktual.: 02.07.2018 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

32-letnia aktorka w końcu znalazła miłość swojego życia? To jej drugie podejście do małżeństwa. 30 czerwca Cuoco wyszła za Karla Cooka. Zakochani zaręczyli się w grudniu zeszłego roku, więc organizacja uroczystości nie zajęła im wiele czasu. Jak wyglądała panna młoda?

Kaley przysięgę składała ubrana w białą koronkową suknię, na ramionach miała pelerynę. Później ten elegancki strój zastąpiła mniej oficjalnym, choć równie pięknym - biały koronkowy kombinezon idealnie podkreślał szczupłą figurę gwiazdy "Teorii wielkiego podrywu".

Panna młoda była wzruszona i bardzo szczęśliwa, co widać na zdjęciach oraz filmikach, które wypłynęły do sieci. Ślub był luźny, a goście podczas składania przez narzeczonych uroczystych przysiąg (sami je napisali) śmiali się, choć na pewno nie brakowało i podniosłych momentów. Ciekawie wyglądało też samo ogłoszenie Kaley i Karla małżeństwem - mistrzyni ceremonii zabłysnęła humorem. Nie był mowy o sztywnej atmosferze - ślubu parze udzielała siostra panny młodej, Briana Cuoco.

Cuoco wyszła za Cooka po dwóch latach umawiania się i wspólnego mieszkania. Wystarczy przejrzeć zdjęcia, które oboje umieszczali w mediach społecznościowych, by dojść do wniosku, że ich związek jest idealny - i romantyczny, i zabawny, a zakochani są swoimi najlepszymi przyjaciółmi.

Miejmy nadzieję, że tym razem małżeństwo aktorki będzie trwałe i nie zakończy się rozwodem. Kaley już raz mówiła bowiem "tak". W sylwestra 2013 poślubiła tenisistę Ryana Sweetinga. W maju 2016 związek został oficjalnie zakończony. Aktorka wkrótce zaczęła spotykać się ze swoim drugim przyszłym mężem, który jest od niej o 5 lat młodszy. Choć tuż po rozwodzie zarzekała się, że kolejny raz ślubu nie weźmie, jak widać, zmieniła zdanie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także