Trwa ładowanie...

"Teoria Wielkiego Podrywu 3": Dużo zmian! Dużo smiechu! Bazinga!

Share
"Teoria Wielkiego Podrywu 3": Dużo zmian! Dużo smiechu! Bazinga!
Źródło: Galapagos
dhni33x

Trzeci sezon serialu *"Teoria Wielkiego Podrywu" na DVD już od 11 lutego 2011 roku.*

Fizycy Leonard i Sheldon rozumieją wszystko począwszy od nieuchronnego przyciągania czarnej dziury, a skończywszy na skomplikowanej budowie atomu. Ale jeśli złożycie te atomy w kobietę, wtedy ich rozumowanie nagle się kończy…

dhni33x

Prosto z naukowej wyprawy na Biegun Północny powracają ulubieni bohaterowie - dwaj niezdarni fizycy Leonard i Sheldon. Są też ich współpracownicy, mechanik Howard i Raj oraz Penny, urocza sąsiadka, która nadal marzy o karierze filmowej.

Przygotujcie się na wielki wybuch! Szykuje się zderzenie światów! Związek z Penny (Kaley Cuoco) otworzył przed Leonardem (Johnny Galecki) wielki i wspaniały świat uczuć. Sheldon (Jim Parsons)
woli jednak stary porządek świata… dlatego wyjeżdża do Teksasu. Kiedy jednak odkrywa, że w rodzinnym domu nikt nie podziela jego poglądów dotyczących ewolucji, powraca do Kalifornii.

Tymczasem Leonard i Penny odkrywają, że są lepszymi przyjaciółmi niż kochankami. W jaki sposób Sheldon spróbuje to wykorzystać? I do czego jest mu potrzebna czekolada..? Niestety, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że miejsce Penny jest przy Leonardzie. W takich okolicznościach Sheldon rezygnuje z walki i pomaga przyjacielowi odzyskać ukochaną. Pytanie tylko, czy doktor fizyki jest w stanie opanować coś tak banalnego jak zasady piłki nożnej?

Strzała amora potrafi ugodzić w najdziwniejszych okolicznościach – Howard (Simon Helberg) i Raj (Kunal Nayyar) zostają trafieni podczas wizyty w gotyckim klubie. Miłość kwitnie dopóki dziewczyny nie proponują wspólnej wizyty w niecodziennym miejscu… Ale Raj ma większe problemy niż stracona szansa na romans. O ile szybko nie znajdzie nowej pracy – zostanie deportowany do Indii! Czy zdecyduje się przyjąć ofertę Sheldona? A Howard i tak znajdzie dziewczynę. I nawet się oświadczy. Z jakim efektem…?

dhni33x

Sheldon zostanie upokorzony w lokalnym radio, a następnie w swoim własnym mieszkaniu. Leonard odświeży kontakty z rodziną i wybierze się w kolejną naukową wyprawę. W jakie kłopoty można wpaść w Szwajcarii? Penny usłyszy miłosne wyznanie, lecz zaraz zapomni o dwóch magicznych słowach.

Będziemy także świadkami deszczu meteorytów oraz wielkich kłótni - pomiędzy Penny a Leonardem, Rajem i jego rodzicami, Howardem i jego matką… Kłócić się będą absolutnie wszyscy, a Sheldon przypomni sobie najdramatyczniejsze chwile dzieciństwa…

Podstępne intrygi, stracone możliwości i sceny zazdrości. Zwichnięte ramiona, prawdziwy pierścień i sztuczne tatuaże. To nie będzie spokojny sezon!

Kiedy w 2007 roku, w trakcie zamieszania związanego ze strajkiem amerykańskich scenarzystów, bohaterowie "Teorii Wielkiego Podrywu" zagościli na małym ekranie, nikt nie spodziewał się, że serial na dłużej pozostanie na antenie (obecnie w USA emitowana jest 4 sezon). Producenci cały czas mieli w pamięci dwa nieudane piloty serialu (jeden z Amandą Walsh w głównej roli kobiecej), a zarząd stacji interesował się tylko odbiorem obrazu przez widownię. Na szczęście, od tamtej pory, oglądalność systematycznie rośnie!

dhni33x

Chuck Lorre („Dharma i Greg”, „Roseanne”, „Dwóch i pół”) oraz Bill Prady („Dharma i Greg”) powracają ze swoim najlepszym sezonem!

"Teoria Wielkiego Podrywu" jest teraz lepsza niż kiedykolwiek! Potwierdza to 15 milionów widzów zgromadzonych przed ekranami oraz krytyka.

„Teoria wielkiego podrywu” transformowała ze słodkiej komedii o jajogłowych i ich gorącej sąsiadce do miana uzależniającej rozrywki, która może być odpowiedzią tej dekady na fenomen serialu Przyjaciele!

Lynette Rice, Entertainment Weekly

dhni33x

JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH WSPÓŁCZESNYCH PRODUKCJI TV

Obecnie serial jest jedną z najpopularniejszych produkcji, nie tylko w ramówce stacji CBS (w Polsce TVN). Na stronie internetowej deadline.com został opublikowany ranking – "Teoria Wielkiego Podrywu" znalazła się na pierwszym miejscu w kategorii najpopularniejszych seriali w grupie wiekowej 18-49 lat. Jest to także jednej z najczęściej ściąganych z Internetu obrazów telewizyjnych.

Autorami tego sukcesu są twórcy scenariusza – pełni błyskotliwego poczucia humoru twórcy serialu Chuck Lorre i Bill Prady oraz Jim Reynolds („Siostrzyczki”) i Maria Ferrari („Jak poznałem waszą matkę”). Doskonałym posunięciem okazała się także zmiana na krześle reżyserskim. Sezon 3 został w całości wyreżyserowany przez Marka Cendorwskiego, który na swym koncie ma takie hity jak „Sabrina nastoletnia czarownica” czy „Jak dwie krople wody” z Mary Kate i Ashley Olsen.

Jednak Teoria byłaby niczym, gdyby zabrakło genialnych odtwórców głównych ról – Johnny’ego Galeckiego, Jima Parsonsa (nagrodzonego statuetkę Emmy), Kaley Cuoco oraz występujących na drugim planie Simona Helberga i Kunala Nayyara. Bohaterowie dołączyli do czołówki najbardziej popularnych i najlepiej zarabiających (350 tys. Dolarów za odcinek) aktorów telewizyjnych, a ich teksty na stałe zagościły w języku fanów! Wydanie DVD

3-płytowe wydanie DVD zawiera kompletny sezon 3. (23 odcinki w polskiej wersji lektorskiej).

Nie zabraknie również dodatków specjalnych takich jak:

• Spotkaj się z obsadą Teorii wielkiego podrywu: przyłącz się do dyskusji na temat najlepszych momentów 3 sezonu zajadając się chińszczyzną
• Wycieczka na plan z Simonem i Kunalem
• Gagi z planu
• Sceny dodatkowe

dhni33x

Podziel się opinią

Share
dhni33x
dhni33x