Trwa ładowanie...

Telewizję WP możesz teraz oglądać w Cyfrowym Polsacie!

Stacja dołączyła do platformy i można ją znaleźć na pozycji nr 104. W świątecznej ramówce Telewizji WP obejrzysz między innymi wiele filmowych premier dla całej rodziny, a także znane i lubiane kabarety.

Share
Telewizję WP możesz teraz oglądać w  Cyfrowym Polsacie! Źródło: WP.PL
d3jwtms

Z okazji zbliżających się świąt Telewizja WP zaplanowała wiele ciekawych programów.

Od 23 do 27 grudnia, o 20:00 proponujemy naszym widzom wiele ciekawych dokumentów. Każdy z nich przybliża różne zjawiska, rozwiewa wiele wątpliwości. "Ostatni papież?”, "Tajemnica kodu Boga”, oraz "Titanic: zagadka rozwiązana” to tylko niektóre z tytułów.

Szczególnej uwadze polecamy świąteczne filmy – premierowe "Córka św. Mikołaja”, w którym dowiemy się jak to jest mieć tatę.. Mikołaja, oraz "Gwiazdka z nieba” o aniołku, który ucieka z nieba, by przyjść z pomocą pewnemu małżeństwu. Te kolejno w poniedziałek, 23.12 o 12.35 oraz 14.15.

W Święta szczególnie zapraszamy przed telewizory. Przygotowaliśmy filmy, dokumenty o rodzinie królewskiej, programy o domach i remontach oraz maraton kabaretowy!

Telewizja WP dostępna jest naziemnie na ósmym multipleksie (MUX8), na platformach CANAL+ (kanał: 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104), w najlepszych sieciach kablowych, w tym m.in.: UPC (kanał 116/158), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (25) oraz w usłudze WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3jwtms

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jwtms
d3jwtms