ycipk-1facl7

Telewizja WP: od pięknych wnętrz do wzruszających ludzkich historii. Ta jesień będzie pełna inspiracji!

Telewizja WP cały czas urozmaica popołudniowe pasma rozrywkowe. Do najważniejszych zdecydowanie należy cykl kabaretowy, który dostarczy wielu radości. Tej jesieni bawić będą nas artyści aż w dwóch programach kabaretowych: "Kabaret na żądanie” oraz "Mistrzowie kabaretu”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Luksusowe rezydencje" to program dla fanów architektonicznej estetyki
"Luksusowe rezydencje" to program dla fanów architektonicznej estetyki (Materiały prasowe)
ycipk-1facl7

Kabaret na żądanie
Kabaretowe show to kąsek dla wielbicieli zabawnych skeczy wykonywanych przez polskie grupy kabaretowe. W formacie Telewizji WP wystąpią między innymi: Artur Andrus, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

Mistrzowie kabaretu
Gratka dla wielbicieli dobrej zabawy i śmiechu. Najlepsi komicy w Polsce wystąpią na scenie Teatru Capitol w programie "Mistrzowie Kabaretu". Gospodarzem wieczoru będzie Maciej Orłoś.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-1facl7

Telewizja Wp nie zapomina o fanach architektury. "Pokochaj lub sprzedaj – Vancouver” to program, który udowadnia, że każde mieszkanie można doprowadzić do efektów zapierających dech w piersiach, niekiedy małym kosztem. Dwoje prowadzących zainspiruje wszystkich tych, którzy zwlekają z remontem z powodu braku pomysłów.

"Luksusowe rezydencje” to z kolei program, który zaprasza widzów do apartamentów najbogatszych ludzi na świecie. Prowadzący Gary Takle zaprasza do zwiedzania rezydencji hollywoodzkiej elity, miliarderów z Krzemowej Doliny oraz innych bardzo bogatych ludzi.

Cykl "Nie uwierzysz” wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów ciekawych świata i zaskakującyh nowinek. Telewizja WP inwestuje w emisję nowych programów, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta. szczególnie polecamy "Urodzony bez mózgu” – czyli opowieść o chłopcu, którego skan głowy wykazał, że ma mniej niż 2 procent mózgu oraz "Dziecko dla którego zatrzymał się czas” - historia małej dziewczynki. Brooke waży 7,5 kg i ma zaledwie 76 cm długości. Ma 16 lat i jest wielkości 11-miesięcznego niemowlęcia. Osiągnęła tę wielkość, gdy miała 5 lat i od tego czasu przestała rosnąć i się rozwijać.

ycipk-1facl7

"Uwięzieni w domu”, przedstawi historie ludzi chorych na agorafobię, czyli tych, których przeraża zwykłe wyjście na miasto.

Natomiast "Małpka moje dziecko" udowodni ci, że świat jest bardziej zadziwiający niż sądziłeś. Różowa sypialnia, designerska szafa, najnowsze zabawki, gry i makijaż: Jessica Marie jest jak każda zepsuta dziewczynka... poza tym, że jest małpką. Co sprawia, że para podejmuje 40-letnie zobowiązanie do opieki nad wiecznym maluchem? Jak silna może być więź rodzic – małpka? Czy małpka naprawdę może zostać substytutem dziecka? To niezwykły film o prawdziwym życiu ludzi wychowujących małpy w USA.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-1facl7
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1facl7

ycipk-1facl7
ycipk-1facl7