RozrywkaTelewizja Oprah Winfrey Network przynosi horrendalne straty

Telewizja Oprah Winfrey Network przynosi horrendalne straty

Telewizja Oprah Winfrey Network przynosi horrendalne straty
Źródło zdjęć: © newspix.pl

23.03.2012 14:22, aktual.: 25.11.2013 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po ponad roku działalności prywatna sieć kablowa OWN należąca do jednej z największych osobowości amerykańskiej telewizji nie notuje sukcesów. Specjaliści szacują, że sieć należąca do Winfrey przyniosła w bieżącym roku 142.9 milionów strat.

Sieć kablowa Oprah Winfrey Network zadebiutowała na medialnym rynku 1 stycznia 2011 roku. W ponad 80 milionach domów kanał Winfrey zastąpił dotychczasowe pasmo o tematyce zdrowotnej - Discovery Health Channel.

Gdy nowy projekt ruszał, nikt nie spodziewał się, że może zakończyć się czymś innym niż sukcesem. W końcu Oprah to prawdziwa bogini amerykańskiej telewizji, którą podbiła ponad dwadzieścia lat temu autorskim talk-show "The Oprah Winfrey Show". Jak na razie jednak nic nie wskazuje na to, aby OWN miało powtórzyć ten sukces.

Wyniki oglądalności nieustannie spadają, a w ostatnim czasie sieć nie może uwolnić się od kontrowersji m.in. tych związanych z zakończeniem produkcji show Rosie O’Donnell.

Informację o zdjęciu programu aktorki z anteny ogłoszono w tym tygodniu. Oficjalną przyczyną zakończenia pracy nad show O'Donnell to kiepskie wyniki oglądalności, jednak nie brakuje pogłosek, że współpraca z gwiazdą nie należała do najprzyjemniejszych. O'Donnell podobno naraziła się też samej Winfrey, wchodząc w ostry konflikt z bliskim współpracownikiem właścicielki OWN.

Obraz
© (fot. wikipedia)
Obraz
© (fot. newspix.pl)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także