Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Voice of Poland", "Mam talent", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Gra muzyka" [Sobota14.09.2019]

Teleturnieje i reality show na dziś - 14 września 2019. W sobotni wieczór czekają na widzów nie lada atrakcje. Możemy obejrzeć aż trzy odcinki "Voice of Poland" lub popatrzeć, jak radzą sobie rodzime gwiazdy, śpiewając wielkie przeboje. Warto również sprawdzić, co stanie się w drugim odcinku kolejnego sezonu "Mam talent". Zobaczcie, co warto obejrzeć w sobotę 14 września.

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Voice of Poland", "Mam talent", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Gra muzyka" [Sobota14.09.2019]Źródło: Instagram.com
d2edkiz
d2edkiz

"Voice of Poland" odcinek 4 sezon 10 - teleturnieje i reality-show na dziś 14.09.2019

Michał Szpak, Bednarek, Margaret, Baron i Tomson szukają najlepszego głosu w Polsce. Uczestnicy biorą udział w przesłuchaniach w ciemno. Jeśli ich głos zauroczy trenerów, jurorzy odwracają się na krzesłach.

"Voice of Poland" odcinek 4 sezon 10 - 20:05, TVP2

"Mam talent" odcinek 2 sezon 12 - teleturnieje i reality-show na dziś 14.09.2019

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurolla to trójka jurorów, którzy szukają najbardziej utalentowanego człowieka. W tym wypadku najważniejsza jest pasja oraz umiejętności uczestników. W kolejnych etapach zakwalifikowane osoby walczą nie tylko o głosy jurorów, ale przede wszystkim o sympatię widzów.

"Mam talent" odcinek 2 sezon 12 - 20:00, TVN
d2edkiz

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 111 sezon 12 - teleturnieje i reality-show na dziś 14.09.2019

Rodzime gwiazdy przechodzą spektakularne metamorfozy, by wcielić się w największych artystów i zaśpiewać ich przeboje. Uczestników oceniają Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Kacper Kuszewski oraz Małgorzata Walewska.

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 111 sezon 12

"Gra muzyka" odcinek 2 - teleturnieje i reality-show na dziś 14.09.2019

W programie rozrywkowym prowadzonym przez Roberta Janowskiego cztery osoby grają w kółko i krzyżyk. Uczestnicy mają za zadanie odpowiedzieć na pytanie muzyczne lub dośpiewać fragment popularnej piosenki.

"Gra muzyka" odcinek 2 - 19:00, TV Puls

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2edkiz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2edkiz