Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Taniec z Gwiazdami", "Czar par", "Love Island. Wyspa miłości" [Piątek, 4.10.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 4 października 2019. W piątek w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Taniec z Gwiazdami", "Czar par", "Love Island. Wyspa miłości". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show warto zwrócić uwagę w piątek, 4 października 2019.

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Taniec z Gwiazdami", "Czar par", "Love Island. Wyspa miłości" [Piątek, 4.10.2019]Źródło: ONS.pl
d9vayfy
d9vayfy

"Taniec z Gwiazdami" odcinek 4 – teleturnieje i reality-show na dziś 4.10.2019

Dziesiąta edycja niezwykle popularnego telewizyjnego show tanecznego. W szranki staną kolejne znane i lubiane gwiazdy, a nagrodą jak zawsze będzie Kryształowa Kula.

Tym razem na parkiecie zobaczymy: piosenkarkę Joannę "Rudą" Lazer, której będzie partnerował Rafał Maserak, Barbarę Kurdej-Szatan u boku debiutanta Jacka Jeschke, fotomodelkę Monikę Miller, którą w świat tańca wprowadzi trzykrotny zwycięzca programu Jan Kliment, youtuberkę Magdę Beredę wraz z Kamilem Kuroczko, prezenterkę Radia Eska i Eska TV Olę Kot, z którą zatańczy Tomek Barański, Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie Misza Steciuk, trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak z piękną Sarą Janicką, Rafała Szatana poprowadzi Lenka Klimentova, artysta kabaretowy z Formacji Chatelet Adam Małczyk, któremu kroki taneczne pokaże Hania Żudziewicz, zwycięzcę "Masterchefa" Damiana Kordas z Janjią Lesar oraz supermodelkę Sandrę Kubicką, której partnerować będzie tancerz i aktor Adam Adamonis.

Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Zmagania celebrytów na parkiecie oceni 3-osobowy jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski.

"Taniec z Gwiazdami" odcinek 4 – 20:05, Polsat

"Czar par" odcinek 5 – teleturnieje i reality-show na dziś 4.10.2019

"Czar par" to program, który cieszył się olbrzymią popularnością w latach 90. Tej jesieni TVP zdecydowało odświeżyć format "Czaru Par". Pary z całej Polski przez 12 tygodni będą musiały zmierzyć się w różnych zadaniach, które sprawdzą ich zdolność do współpracy, poczucie humoru oraz znajomość partnera.

d9vayfy

W każdym odcinku "Czaru par" odpada duet, który zdobędzie najmniej punktów. Zwycięzcę wybiorą widzowie w głosowaniu SMS-owym. Główna nagroda to 300 tys. zł. W roli prowadzących "Czar par" zobaczymy Macieja Kurzajewskiego i Izabellę Krzan.

"Czar par" odcinek 5 – 20:35, TVP2

"Love island. Wyspa miłości" odcinek 25 – teleturnieje i reality-show na dziś 4.10.2019

"Love island. Wyspa miłości" to najnowsze reality-show Polsatu, które rozgrzewa widzów do czerwoności. W hiszpańskiej willi zamieszkało 10 pięknych, młodych i gotowych na wszystko singli. Mają jeden cel – znaleźć miłość. Prowadząca show jest modelka Karolina Gilon.

"Love island. Wyspa miłości" odcinek 25 – 22:15, Polsat

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d9vayfy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9vayfy