Trwa ładowanie...
d2cip4m
Rozrywka

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Taniec z Gwiazdami", "Czar par", "Big Brother" [Piątek, 15.11.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 15 listopad 2019. W piątek w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Taniec z Gwiazdami", "Czar par", "Big Brother". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show warto zwrócić uwagę w piątek, 15 listopada 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Taniec z Gwiazdami", "Czar par", "Big Brother" [Piątek, 15.11.2019]
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Taniec z Gwiazdami", "Czar par", "Big Brother" [Piątek, 15.11.2019] (East News)
d2cip4m

"Taniec z Gwiazdami" odcinek 4 – teleturnieje i reality-show na dziś 15.11.2019

Dziesiąta edycja niezwykle popularnego telewizyjnego show tanecznego. W szranki staną kolejne znane i lubiane gwiazdy, a nagrodą jak zawsze będzie Kryształowa Kula.

Tym razem na parkiecie zobaczymy: piosenkarkę Joannę "Rudą" Lazer, której będzie partnerował Rafał Maserak, Barbarę Kurdej-Szatan u boku debiutanta Jacka Jeschke, fotomodelkę Monikę Miller, którą w świat tańca wprowadzi trzykrotny zwycięzca programu Jan Kliment, youtuberkę Magdę Beredę wraz z Kamilem Kuroczko, prezenterkę Radia Eska i Eska TV Olę Kot, z którą zatańczy Tomek Barański, Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie Misza Steciuk, trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak z piękną Sarą Janicką, Rafała Szatana poprowadzi Lenka Klimentova, artysta kabaretowy z Formacji Chatelet Adam Małczyk, któremu kroki taneczne pokaże Hania Żudziewicz, zwycięzcę "Masterchefa" Damiana Kordas z Janjią Lesar oraz supermodelkę Sandrę Kubicką, której partnerować będzie tancerz i aktor Adam Adamonis.

d2cip4m

Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Zmagania celebrytów na parkiecie oceni 3-osobowy jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski.

"Taniec z Gwiazdami" odcinek 103 – 20:05, Polsat

"Czar par" odcinek 15 – teleturnieje i reality-show na dziś 15.11.2019

"Czar par" to program, który cieszył się olbrzymią popularnością w latach 90. Tej jesieni TVP zdecydowało odświeżyć format "Czaru Par". Pary z całej Polski przez 12 tygodni będą musiały zmierzyć się w różnych zadaniach, które sprawdzą ich zdolność do współpracy, poczucie humoru oraz znajomość partnera.

d2cip4m

W każdym odcinku "Czaru par" odpada duet, który zdobędzie najmniej punktów. Zwycięzcę wybiorą widzowie w głosowaniu SMS-owym. Główna nagroda to 300 tys. zł. W roli prowadzących "Czar par" zobaczymy Macieja Kurzajewskiego i Izabellę Krzan.

"Czar par" odcinek 5 – 20:35, TVP2

"Big Brother" – teleturnieje i reality-show na dziś 7.11.2019

Po ogromny sukcesie wznowionej i odświeżonej wersji "Big Brothera" program powraca z drugim sezonem. Widzowie ponownie będą mogli śledzić każdy krok uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Uczestnicy ponownie zmierzą się nie tylko z powierzonymi im zadaniami, ale również z własnymi słabościami.

d2cip4m

Tym razem w roli prowadzących zobaczymy Gabi Drzewiecką, Małgorzatę Ohme oraz Filipa Chajzera.

"Big Brother" odcinek 55 – 20:00, TVN 7

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2cip4m

Podziel się opinią

Share

d2cip4m

d2cip4m