Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Rolnik szuka żony", "Masterchef", "Big Brother" [Niedziela, 15.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 15 września 2019. W piątek w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Rolnik szuka żony", "Masterchef", "Big Brother". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show zwrócić uwagę w piątek 13 września 2019.

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Rolnik szuka żony", "Masterchef", "Big Brother" [Niedziela, 15.09.2019]Źródło: Materiały prasowe
ddv2f0r
ddv2f0r

"Rolnik szuka żony" – teleturnieje i reality-show na dziś 15.09.2019

Szósta edycja niezwykle popularnego show Telewizji Polskiej. Piątka samotnych rolników szuka swojej drugiej połówki. Pomaga im w tym prowadząca program, Marta Manowska. Uczestnicy selekcjonują swoje przyszłe wybranki serca za pomocą listów, które napływają do nich z całej Polski. Po tym nadchodzi czas spotkań, podczas których uczestnicy programu skonfrontują swoje wyobrażenia z rzeczywistością. Czy uda im się odnaleźć upragnioną miłość?

"Rolnik szuka żony" odcinek 2 – 21:15, TVP 1

"Masterchef" – teleturnieje i reality-show na dziś 15.09.2019

"Masterchef" to kulinarne show, w którym w szranki stają kucharze amatorzy z całej polski. 14 szczesliwych wybrańców walczy o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pienięzną w wysokości 100 tys. zł oraz kontrakt na publikację autorskiej książki kulinarnej. Droga do sławy nie jest jednak łatwa, na drodze stanie im wiele trudnych zadań. Ich zmagania od pierwszego sezonu niezmiennie oceniają znana restauratorka Magda Gessler, francuski mistrz kuchni Michel Moran oraz autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego Anna Starmach

"Mastercher" odcinek 2 – 20:00, TVN

"Big Brother" odcinek 2 – teleturnieje i reality-show na dziś 15.09.2019

Po ogromny sukcesie wznowionej i odświeżonej wersji "Big Brothera" program powraca z drugim sezonem. Widzowie ponownie będą mogli śledzić każdy krok uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Uczestnicy ponownie zmierzą się nie tylko z powierzonymi im zadaniami, ale również z własnymi słabościami.

Tym razem w roli prowadzących zobaczymy Gabi Drzewiecką, Małgorzatę Ohme oraz Filipa Chajzera.

"Big Brother" odcinek 2 – 20:00, TVN 7

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

ddv2f0r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddv2f0r