Trwa ładowanie...
d2pxc7y

Teleturnieje i reality show na dziś: "MasterChef", "Big Brother Arena", "Rolnik szuka żony" [Niedziela, 03.11.2019]

Teleturnieje i reality show na dziś – 3 listopada 2019. W niedzielę w telewizji możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality show. Wśród nich są "Big Brother Arena", "MasterChef" i "Rolnik szuka żony". Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality show warto zwrócić uwagę w niedzielę 3 listopada 2019 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będzie się działo. Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" w niedzielę o 21:15 na TVP 1
Będzie się działo. Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" w niedzielę o 21:15 na TVP 1 (Materiały prasowe)
d2pxc7y

"Big Brother Arena" – teleturnieje i reality show na dziś 03.11.2019

"Big Brother" na żywo, czyli dowiemy się, kto opuści Dom Wielkiego Brata, a kto będzie kolejnym nominowanym do wyprowadzki. Prowadzący będą rozmawiać z rodzinami i przyjaciółmi uczestników. Uczestnicy ponownie zmierzą się nie tylko z powierzonymi im zadaniami, ale również z własnymi słabościami. Ten, kto zyska sympatię publiczności i współmieszkańców, zostanie na dłużej, a najlepsi dotrą aż do samego finału. Życie w izolacji i bez dostępu do mediów społecznościowych jest dla wielu z nich nie lada wyzwaniem.

"Big Brother Arena" – godz. 20:00, TVN 7

d2pxc7y

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

"MasterChef" – teleturnieje i reality show na dziś 03.11.2019

W dzisiejszym odcinku "MasterChefa" widzowie przekonają się, czy można przyrządzić pyszne danie, gdy wszystkie składniki wybiera się po omacku. W spiżarni na chwilę zapanuje całkowita ciemność. Zostaną tam też zamontowane najróżniejsze pułapki, które mają wytrącić uczestników z równowagi. Muszą zapanować nad strachem i wybrać potrzebne składniki w określonym czasie. Drugie zadanie polega na przygotowaniu trzech klasycznych ciast: sernika, karpatki oraz mazurka. Jurorzy zamierzają sprawdzić, czy kucharze-amatorzy znają tradycyjne przepisy na wypieki.

d2pxc7y

"MasterChef" – godz. 20:00, TVN

"Rolnik szuka żony" – teleturnieje i reality show na dziś 03.11.2019

Seweryn, Adrian, Jakub oraz Sławek zaprosili znajomych i przyjaciół na spotkanie pod gołym niebem. To doskonały moment, aby dowiedzieć się, co najbliżsi sądzą o kandydatkach rolników. Usłyszą wiele rad, które pomogą im rozwiać wszelkie wątpliwości i podjąć ostateczne decyzje.

"Rolnik szuka żony" – godz. 21:15, TVP 1

d2pxc7y

Podziel się opinią

Share

d2pxc7y

d2pxc7y