Trwa ładowanie...
d3xop4k

Teleturnieje i reality-show na dziś: "Mam talent!", "Big Brother", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [Sobota, 21.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 21 września 2019. W sobotę w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Mam talent!", "Big Brother" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality-show warto zwrócić uwagę w sobotę 21 września 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mam talent!" jest w polskiej telewizji ponad 10 lat
"Mam talent!" jest w polskiej telewizji ponad 10 lat (East News)
d3xop4k

"Mam talent!", odc. 3 – teleturnieje i reality-show na dziś 21.09.2019

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wciąż szukają najbardziej uzdolnionych ludzi w Polsce. Na castingach pojawiają się marzący o karierze wokalisty, grupy taneczne, akrobaci, freestyle'owcy, artyści uliczni i wielu innych o nietypowych pasjach i wyjątkowych zdolnościach. Wprawiają w zachwyt, doprowadzają do wzruszeń. Wybór tych najlepszych wcale nie będzie taki prosty.

"Mam talent!", odc. 3 - godz. 20:00, TVN

d3xop4k

ZOBACZ TEŻ: Sebastian Fabijański o Bartoszu Gelnerze: "Relacja kumpelska zrodziła się po filmie"

"Big Brother", odc. 7 – teleturnieje i reality-show na dziś 21.09.2019

Po pierwszej eliminacji nastroje w Domu Wielkiego Brata mogą się zmienić. Mamy nowe grono nominowanych, kto inny otrzymał immunitet. Uczestnicy mogą zmienić taktykę. W każdym razie codziennie można się spodziewać sporo emocji, kontrowersji, miłości i kłótni. W "Big Brotherze" wszystko jest możliwe.

d3xop4k

"Big Brother", odc. 7 - godz. 20:00, TVN 7

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo", odc. 3 – teleturnieje i reality-show na dziś 21.09.2019

Artyści z różnych branży wcielają się w muzyków z całego świata. Śpiewają ich piosenki, jednocześnie naśladując ich najlepiej jak tylko się da. Przechodzą niebywałe metamorfozy. Jest przy tym sporo śmiechu, a jury zachwyca się zdolnościami scenicznymi. Szykuje się kolejny wieczór z wyjątkową rozrywką.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo", odc. 3 - godz. 22:00, Polsat

d3xop4k

Podziel się opinią

Share

d3xop4k

d3xop4k