Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Jeden z dziesięciu", "Kuchenne rewolucje", "Nasz nowy dom" [Czwartek 05.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – czwartek 5 września 2019. Stacje telewizyjne lubią zaskakiwać widzów. W czwartkowy wieczór możemy zobaczyć kilka ciekawych propozycji, które nie tylko uzupełnią naszą wiedzę, ale również mogą nas wzruszyć. Sprawdźcie, jakie teleturnieje i reality-show obejrzeć w czwartek 5 września w TV.

Share
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Jeden z dziesięciu", "Kuchenne rewolucje", "Nasz nowy dom" [Czwartek 05.09.2019]Źródło: Materiał prasowy
d2xcjvt

"Jeden z dziesięciu" – teleturnieje i reality-show na dziś czwartek 5 września 2019

Program prowadzi Tadeusz Sznuk. W szranki staje 10 uczestników, którzy odpowiadają na pytania z różnych dziedzin. Każdy z nich może nie odpowiedzieć na trzy pytania. Do rundy finałowej przechodzi trzech najlepszych uczestników, którzy mogą wybrać pytanie na siebie lub na przeciwnika.

"Jeden z dziesięciu" – 18:55, TVP1

"Kuchenne rewolucje" – teleturnieje i reality-show na dziś czwartek 5 września 2019

Magda Gessler od lat jeździ po całej Polsce, pomagając restauratorom. Zmienia wnętrza restauracji i dodaje nowe potrawy, tak by zachęcić klientów do odwiedzenia odmienionego baru.

d2xcjvt

"Kuchenne rewolucje" – 21:30, TVN

"Nasz nowy dom" – teleturnieje i reality-show na dziś czwartek 5 września 2019

Katarzyna Dowbor z ekipą pomaga ludziom zbudować nowe domy. Zazwyczaj są to posiadłości osób, które przeżyły tragedię lub nie mają odpowiednich warunków zapewniających godne życie.

"Nasz nowy dom" – 20:05, Polsat

"Milionerzy" – teleturnieje i reality-show na dziś czwartek 5 września 2019

Hubert Urbański od lat prowadzi teleturniej "Milionerzy", w którym każdy ma szansę wygrać dużą sumę pieniędzy. Do rywalizacji staje 10 uczestników. Ten, kto najszybciej uszereguje odpowiedzi, zasiądzie naprzeciwko prowadzącego i zmierzy się z pytaniami z różnych dziedzin, które mogą go doprowadzić do miliona złotych.

d2xcjvt

"Milionerzy" – 20:55, TVN

"Love island. Wyspa miłości" – teleturnieje i reality-show na dziś czwartek 5 września 2019

"Love island. Wyspa miłości" to nowy reality-show, w którym pięć pięknych kobiet i pięciu przystojnych mężczyzn spotyka się w nadmorskiej willi w Hiszpanii. Uczestnicy mają szansę na wielką miłość, ale także wysoką wygraną. Program "Love island. Wyspa miłości" prowadzi Karolina Gilon.

"Love island. Wyspa miłości" – 22:15, Polsat

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2xcjvt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xcjvt