ycipk-1otdyj

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Big Brother", "Taniec z gwiazdami", "Love Island" [Piątek, 13.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 11 września 2019. W piątek w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Big Brother", "Taniec z gwiazdami" i "Love Island". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show zwrócić uwagę w piątek 13 września 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Big Brother", "Taniec z gwiazdami", "Love Island" [Piątek, 13.09.2019]
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Big Brother", "Taniec z gwiazdami", "Love Island" [Piątek, 13.09.2019] (East News, Fot: East News)
ycipk-1otdyj

"Big Brother" odcinek 1 – teleturnieje i reality-show na dziś 13.09.2019

Po ogromny sukcesie wznowionej i odświeżonej wersji "Big Brothera" program powraca z drugim sezonem. Widzowie ponownie będą mogli śledzić każdy krok uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Uczestnicy ponownie zmierzą się nie tylko z powierzonymi im zadaniami, ale również z własnymi słabościami.

Tym razem w roli prowadzących zobaczymy Gabi Drzewiecką, Małgorzatę Ohme oraz Filipa Chajzera.

ycipk-1otdyj

"Big Brother" odcinek 1 – 20:00, Polsat

"Taniec z Gwiazdami" odcinek 1 – teleturnieje i reality-show na dziś 13.09.2019

Dziesiąta edycja niezwykle popularnego telewizyjnego show tanecznego. W szranki staną kolejne znane i lubiane gwiazdy, a nagrodą jak zawsze będzie Kryształowa Kula. Tym razem na parkiecie zobaczymy: piosenkarkę Joannę "Rudą" Lazer, której będzie partnerował Rafał Maserak, Barbarę Kurdej-Szatan u boku debiutanta Jacka Jeschke, fotomodelkę Monikę Miller, którą w świat tańca wprowadzi trzykrotny zwycięzca programu Jan Kliment, youtuberkę Magdę Beredę wraz z Kamilem Kuroczko, prezenterkę Radia Eska i Eska TV Olę Kot, z którą zatańczy Tomek Barański, Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie Misza Steciuk, trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak z piękną Sarą Janicką, Rafała Szatana poprowadzi Lenka Klimentova, artysta kabaretowy z Formacji Chatelet Adam Małczyk, któremu kroki taneczne pokaże Hania Żudziewicz, zwycięzcę "Masterchefa" Damiana Kordas z Janjią Lesar oraz supermodelkę Sandrę Kubicką, której partnerować będzie tancerz i aktor Adam Adamonis.

Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Zmagania celebrytów na parkiecie oceni 3-osobowy jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski.

ycipk-1otdyj

"Taniec z Gwiazdami" odcinek 1 – 20:05, Polsat

"Love island. Wyspa miłości" odcinek 10 – teleturnieje i reality-show na dziś 11.09.2019

"Love island. Wyspa miłości" to najnowsze reality-show Polsatu, które rozgrzewa widzów do czerwoności. W hiszpańskiej willi zamieszkało 10 pięknych, młodych i gotowych na wszystko singli. Mają jeden cel – znaleźć miłość. Prowadząca show jest modelka Karolina Gilon.

"Love island. Wyspa miłości" odcinek 10 – 22:15, Polsat

ycipk-1otdyj

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Polub WP Teleshow
ycipk-1otdyj
ycipk-1otdyj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1otdyj