Trwa ładowanie...
d4hqjvv

Teleturnieje i reality-show na dziś: "Big Brother" "MasterCher", "Rolnik szuka żony", "Love Island. Wyspa miłości Extra" [Niedziela, 22.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 22 września 2019. W sobotę w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Masterchef", "Big Brother", "Rolnik szuka żony" i "Love Island. Wyspa miłości". Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality-show warto zwrócić uwagę w niedzielę 22 września 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziś jubileuszowy, 100. odcinek programu "Masterchef"
Dziś jubileuszowy, 100. odcinek programu "Masterchef" (Facebook.com, Fot: Facebook)
d4hqjvv

"Big Brother", odc. 8 – teleturnieje i reality-show na dziś 22.09.2019

Po pierwszej eliminacji nastroje w Domu Wielkiego Brata mogą się zmienić. Mamy nowe grono nominowanych, kto inny otrzymał immunitet. Uczestnicy mogą zmienić taktykę. W każdym razie codziennie można się spodziewać sporo emocji, kontrowersji, miłości i kłótni. W "Big Brotherze" wszystko jest możliwe. W nowym odcinku zostaną podsumowane najświeższe wydarzenia.

"Big Brother", odc.8 - godz. 20:00, TVN 7

d4hqjvv

ZOBACZ TEŻ: Maja Frykowska o "Big Brotherze": "Żadnych programów reality w moim życiu"

"Masterchef", odc. 3 – teleturnieje i reality-show na dziś 22.09.2019

14 uczestników wybranych w castingach staje do kulinarnej rywalizacji. Z tej okazji jurorzy przygotowali dla kucharzy amatorów szereg niespodzianek. Najpierw zawodnicy będą mogli się przekonać, jak wiele drzwi otwiera udział w "MasterChefie", dzięki spojrzeniu na losy dotychczasowych laureatów konkursu. Następnie muszą przygotować danie, które pragną podać w swojej wymarzonej restauracji. Drugie zadanie to podróż do baru mlecznego rodem z czasów PRL-u.

d4hqjvv

"Masterchef", odc. 3 - godz. 20:00, TVN

"Rolnik szuka żony", odc. 8 – teleturnieje i reality-show na dziś 22.09.2019

Seweryn, Adrian, Jakub i Waldemar będą musieli podjąć trudną decyzję. Każdy musi wybrać 3 kobiety, które zdecydowały się mieszkać na wsi. W dokonaniu tego ważnego wyboru gospodarzom ma pomóc wspólne, aktywne spędzenie czasu.

"Rolnik szuka żony", odc. 3 - godz. 21:15, TVP 1

d4hqjvv

"Love Island. Wyspa miłości Extra" – teleturnieje i reality-show na dziś 22.09.2019

Podsumowanie wydarzeń z ostatniego tygodnia w hiszpańskiej willi. Sprawdzimy, jak układała się współpraca w poszczególnych parach, które z nich znalazły wspólny język, a którym trudno było się porozumieć. Nie zabraknie też ciekawostek dotyczących uczestników reality show.

"Love Island. Wyspa miłości Extra" - godz. 22:15, Polsat

Podziel się opinią

Share

d4hqjvv

d4hqjvv
d4hqjvv