Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality show na dziś: "Big Brother", "Mam talent!", "The Voice of Poland", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [Sobota, 19.10.2019]

Teleturnieje i reality show na dziś – 19 października 2019. W sobotę w telewizji możemy obejrzeć popularne programy rozrywkowe. Wśród nich są "Big Brother", "Mam talent!", "The Voice of Poland" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality show warto zwrócić uwagę w sobotę 19 października 2019 r.

Teleturnieje i reality show na dziś: "Big Brother", "Mam talent!", "The Voice of Poland", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [Sobota, 19.10.2019]Źródło: Materiały prasowe
d35v3c8
d35v3c8

"Big Brother" – teleturnieje i reality show na dziś 19.10.2019

Podsumowane zostaną najświeższe wydarzenia, rozterki i dramaty w DomuDomu Wielkiego Brata. Uczestnicy powiedzą także, co o sobie myślą nawzajem, jak się czują w domu, może tez zwierzą się z osobistych przeżyć i doświadczeń. Walka o wielkie pieniądze trwa i z każdym kolejnym odcinkiem się rozkręca.

"Big Brother" – godz. 20:00, TVN 7

ZOBACZ TEŻ: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kasia Ptasińska

"Mam talent!" – teleturnieje i reality show na dziś 19.10.2019

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wybiorą 40 najzdolniejszych uczestników tegorocznej edycji show. Przed jurorami jedna z najtrudniejszych decyzji w programie. W grupie szczęśliwców znajdzie się pięciu uczestników wybranych za pomocą Złotego Przycisku, który zagwarantował im prostą drogę do półfinału. Wśród nich zobaczymy zespół The Kroach, akrobatę Artura Ciuchtę, a także wokalistów – Anę Andrzejewską, Mayę Thomas oraz Dawida Jędrusika. Zanim jednak poznamy półfinalistów, na jurorów czekać będą ostatnie przesłuchania castingowe.

"Mam talent! – godz. 20:00, TVN

"The Voice of Poland" – teleturnieje i reality show na dziś 19.10.2019

Czas na 2. etap w "The Voice", czyli bitwy. Utalentowani wokaliści powalczą bezpośrednio o miejsce w następnych odcinkach programu. W końcu zobaczymy tak żywiołowo reagujących jurorów. Czy publika w studiu również da się porwać do zabawy?

"The Voice of Poland" – godz. 20:05, TVP 2

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" – teleturnieje i reality show na dziś 19.10.2019

Po raz kolejny gwiazdy showbiznesu wcielą się w zupełnie nowe role i będą próbowały jak najlepiej odwzorować konkretnie postaci. Na scenie zobaczymy sobowtóra m.in. Justina Timberlake'a, Michaela Jacksona, oraz zespołów AC/DC i Scooter. Szykuje się wyjątkowe show pełne niesamowitych wrażeń.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" – godz. 22:25, Polsat

d35v3c8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35v3c8