Trwa ładowanie...
d1478kp

Teleturnieje i reality show na dziś: "Big Brother", "Mam talent!", "The Voice of Poland", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [Sobota, 19.10.2019]

Teleturnieje i reality show na dziś – 19 października 2019. W sobotę w telewizji możemy obejrzeć popularne programy rozrywkowe. Wśród nich są "Big Brother", "Mam talent!", "The Voice of Poland" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality show warto zwrócić uwagę w sobotę 19 października 2019 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Twoja twarz brzmi znajomo" jest bardzo popularnym programem mimo później pory
"Twoja twarz brzmi znajomo" jest bardzo popularnym programem mimo później pory (Materiały prasowe)
d1478kp

"Big Brother" – teleturnieje i reality show na dziś 19.10.2019

Podsumowane zostaną najświeższe wydarzenia, rozterki i dramaty w DomuDomu Wielkiego Brata. Uczestnicy powiedzą także, co o sobie myślą nawzajem, jak się czują w domu, może tez zwierzą się z osobistych przeżyć i doświadczeń. Walka o wielkie pieniądze trwa i z każdym kolejnym odcinkiem się rozkręca.

"Big Brother" – godz. 20:00, TVN 7

d1478kp

ZOBACZ TEŻ: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kasia Ptasińska

"Mam talent!" – teleturnieje i reality show na dziś 19.10.2019

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wybiorą 40 najzdolniejszych uczestników tegorocznej edycji show. Przed jurorami jedna z najtrudniejszych decyzji w programie. W grupie szczęśliwców znajdzie się pięciu uczestników wybranych za pomocą Złotego Przycisku, który zagwarantował im prostą drogę do półfinału. Wśród nich zobaczymy zespół The Kroach, akrobatę Artura Ciuchtę, a także wokalistów – Anę Andrzejewską, Mayę Thomas oraz Dawida Jędrusika. Zanim jednak poznamy półfinalistów, na jurorów czekać będą ostatnie przesłuchania castingowe.

d1478kp

"Mam talent! – godz. 20:00, TVN

"The Voice of Poland" – teleturnieje i reality show na dziś 19.10.2019

Czas na 2. etap w "The Voice", czyli bitwy. Utalentowani wokaliści powalczą bezpośrednio o miejsce w następnych odcinkach programu. W końcu zobaczymy tak żywiołowo reagujących jurorów. Czy publika w studiu również da się porwać do zabawy?

"The Voice of Poland" – godz. 20:05, TVP 2

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" – teleturnieje i reality show na dziś 19.10.2019

Po raz kolejny gwiazdy showbiznesu wcielą się w zupełnie nowe role i będą próbowały jak najlepiej odwzorować konkretnie postaci. Na scenie zobaczymy sobowtóra m.in. Justina Timberlake'a, Michaela Jacksona, oraz zespołów AC/DC i Scooter. Szykuje się wyjątkowe show pełne niesamowitych wrażeń.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" – godz. 22:25, Polsat

d1478kp

Podziel się opinią

Share

d1478kp

d1478kp