Trwa ładowanie...

"Teleranek": Sonia Figurska została jedną z prowadzących program

Share
"Teleranek": Sonia Figurska została jedną z prowadzących programŹródło: AKPA
d4er2du

"Teleranek" to cotygodniowy magazyn dla widzów w wieku 7-12 lat na temat aktualnych wydarzeń z różnych dziedzin: muzycznej, sportowej, kulturalnej, technologicznej i humorystycznej. Według TVP, młodzi widzowie znajdą w programie również recenzje najnowszych filmów, książek czy spektakli teatralnych oraz mogą wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a swoimi spostrzeżeniami i komentarzami podzielić się przy pomocy mediów społecznościowych.

W pierwszym odcinku, wyemitowanym 6 marca br., nie zabrakło krótkiej historii "Teleranka" i charakterystycznego koguta z czołówki. Gościem w studiu był Włodzimierz Szaranowicz, który swoją pracę w TVP zaczynał od gawęd o sporcie i sportowcach właśnie w "Teleranku". Widzowie poznali także 16-letnią Maję Kuszyńską, reprezentującą niezwykłą dyscyplinę sportową - taniec w tunelu aerodynamicznym. Natomiast siostry Steczkowskie - Magda i Agata podzieliły się swoimi wspomnieniami o "Teleranku".

I choć atrakcji nie brakowało, oczy wszystkich widzów zwrócone były tylko na jedną osobę - nową współprowadzącą Sonię Figurską. Córka popularnych dziennikarzy postanowiła pójść w ślady rodziców i tak jak oni rozwijać karierę na szklanym ekranie. Co ciekawe, dziewczynka nie jest debiutantką. 13-latka była wcześniej współgospodynią programów na kanale Disney Channel. Myślicie, że już wkrótce dorówna popularnością Odecie Moro i Michałowi Figurskiemu?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Zobacz także: #dziejesienazywo: Mateusz Matyszkowicz o kobietach w TVP Kultura

d4er2du
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4er2du
d4er2du