Trwa ładowanie...

Telekamery znowu bez transmisji w telewizji. Jak dowiedzieć się, kto wygrał?

Nie jest to pierwszy raz kiedy zabraknie finałowej gali w telewizji. Podobna sytuacja miała już miejsce w latach 2012 - 2014. Również w ubiegłym roku postawiono na internet. Czy jest to pokłosie konfliktu wydawnictwa Bauer z TVP?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Telekamery znowu bez transmisji w telewizji. Jak dowiedzieć się, kto wygrał?Źródło: ONS.pl
d4c1454

- Sprawdziła nam się zeszłoroczna formuła i powtarzamy ją w tym roku, bez transmisji telewizyjnej i internetowej - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Maciej Brzozowski, dyrektor PR Bauer Media. Czy tłumaczenie Brzozowskiego jest przekonujące?
W ubiegłym roku nieoficjalnie mówiło się, że decyzja o odwołaniu transmisji z gali Telekamery 2017 jest następstwem incydentów z 2016 r. Podczas gali Telekamery 2016 ze sceny często padały żarty z rządu PiS-u. Dostało się również Krzysztofowi Ziemcowi. Kiedy prezenter Wiadomości TVP odbierał nagrodę, ktoś na sali zaczął krzyczeć "kłamca".

Gala Telekamery 2018 odbędzie się w poniedziałek 12 lutego w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Zwycięzcy plebiscytu ogłoszeni zostaną w 11 kategoriach. Wyniki będą podawane tylko na profilu facebookowym "Tele Tygodnia", organizatora plebiscytu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4c1454
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c1454
d4c1454