Trwa ładowanie...
30-01-2017 19:04

Telekamery 2017: w tym roku nie obejrzycie transmisji z rozdania nagród. TVP strzeliła focha za ubiegły rok

Nie jest to pierwszy raz kiedy zabraknie Telekamer w telewizji. Podobna sytuacja miała już miejsce w latach 2012 - 2014. Wówczas także transmisja z gali nie była dostępna na żywo na antenie TVP. Kiedy kilka dni temu okazało się, że również w tym roku widzowie nie zobaczą rozdania nagród,

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Telekamery 2017: w tym roku nie obejrzycie transmisji z rozdania nagród. TVP strzeliła focha za ubiegły rokŹródło: AKPA/Tele Tydzień
d40j216
d40j216

Nieoficjalnie mówi się, że decyzja o odwołaniu transmisji z gali Telekamery 2017 jest pokłosiem ubiegłorocznych incydentów. Podczas gali Telekamery 2016 ze sceny często padały żarty z rządu PiS-u. Dostało się również Krzysztofowi Ziemcowi. Kiedy prezenter Wiadomości TVP odbierał nagrodę, ktoś na sali zaczął krzyczeć "kłamca".

Osoby, które oddawały głos na swoje ulubione osobowości telewizyjne nie ukrywają rozczarowania. Część osób czuje się oszukanych, że mimo głosowania nie będą mogły na żywo oglądać gali. Sprawę na Facebooku postanowił skomentować "Tele Tydzień"

- Nawet nie macie pojęcia jak nam przykro, że w tym roku nie ma transmisji. Nie jest to niestety w żaden sposób zależne od redakcji. Postanowiliśmy jednak, że Plebiscyt będzie trwał nadal - właśnie po to, aby nagrodzić najbardziej lubianych telewizyjnych twórców - czytamy tam.

Gala Telekamery 2017 odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Zwycięzcy plebiscytu ogłoszeni zostaną w 11 kategoriach. Jednak tym razem trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Wyniki będą podawane tylko na profilu facebookowym "Tele Tygodnia", organizatora plebiscytu.

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d40j216

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d40j216
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40j216