Trwa ładowanie...
d21jy6e

Telekamery 2017: w tym roku nie obejrzycie transmisji z rozdania nagród. TVP strzeliła focha za ubiegły rok

Nie jest to pierwszy raz kiedy zabraknie Telekamer w telewizji. Podobna sytuacja miała już miejsce w latach 2012 - 2014. Wówczas także transmisja z gali nie była dostępna na żywo na antenie TVP. Kiedy kilka dni temu okazało się, że również w tym roku widzowie nie zobaczą rozdania nagród,
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Telekamery 2017: w tym roku nie obejrzycie transmisji z rozdania nagród. TVP strzeliła focha za ubiegły rok
(AKPA/Tele Tydzień)
d21jy6e

Nieoficjalnie mówi się, że decyzja o odwołaniu transmisji z gali Telekamery 2017 jest pokłosiem ubiegłorocznych incydentów. Podczas gali Telekamery 2016 ze sceny często padały żarty z rządu PiS-u. Dostało się również Krzysztofowi Ziemcowi. Kiedy prezenter Wiadomości TVP odbierał nagrodę, ktoś na sali zaczął krzyczeć "kłamca".

Osoby, które oddawały głos na swoje ulubione osobowości telewizyjne nie ukrywają rozczarowania. Część osób czuje się oszukanych, że mimo głosowania nie będą mogły na żywo oglądać gali. Sprawę na Facebooku postanowił skomentować "Tele Tydzień"

- Nawet nie macie pojęcia jak nam przykro, że w tym roku nie ma transmisji. Nie jest to niestety w żaden sposób zależne od redakcji. Postanowiliśmy jednak, że Plebiscyt będzie trwał nadal - właśnie po to, aby nagrodzić najbardziej lubianych telewizyjnych twórców - czytamy tam.

Gala Telekamery 2017 odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Zwycięzcy plebiscytu ogłoszeni zostaną w 11 kategoriach. Jednak tym razem trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Wyniki będą podawane tylko na profilu facebookowym "Tele Tygodnia", organizatora plebiscytu.

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d21jy6e

d21jy6e

Podziel się opinią

Share
d21jy6e
d21jy6e