Trwa ładowanie...

"Teleexpress" traci widzów. Wszystko przez odejście Macieja Orłosia?

Największy spadek oglądalności dotknął "Teleexpress". Czyżby widzowie wciąż nie mogli pogodzić się z odejściem Macieja Orłosia?

Share
"Teleexpress" traci widzów. Wszystko przez odejście Macieja Orłosia?
Źródło: AKPA
d2z83eo

Jak wynika z badań Nielsen Audience Measurement, liderem oglądalności wśród serwisów informacyjnych w marcu br. zostały "Fakty" (3,09 mln widzów). Magazyn prowadzony m.in. przez Justynę Pochanke i Grzegorza Kajdanowicza stracił jednak 227 tys. oglądających w porównaniu do ubiegłego roku.

Druga lokata należy do "Wiadomości" (2,89 mln). Trudno jednak mówić o sukcesie TVP1, bowiem oglądalność zmalała aż o 305 tys. osób. W przedziale wiekowym 16-49 lat to właśnie program informacyjny Jedynki odnotował największy spadek - do 659 tys. widzów.

d2z83eo

Na trzecim miejscu uplasował się "Teleexpress", którego redakcja również nie ma powodu do świętowania. Według danych Nielsen Audience Measurement program oglądało 2,87 mln osób - to słabszy wynik aż o 607 tys. W rezultacie widownia właśnie tego dziennika zmniejszyła się najbardziej w całym zestawieniu. Czyżby widzowie nie pogodzili się jeszcze z odejściem głównego gospodarza - Macieja Orłosia? Wiele na to wskazuje. Wystarczy wspomnieć, że "Teleexpress" od zawsze był jednym z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych magazynów informacyjnych w Polsce. Pierwsze spadki serwis odnotował właśnie po przejściu Orłosia do Telewizji WP.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2z83eo

Podziel się opinią

Share
d2z83eo
d2z83eo