"Teleexpress" traci widzów. Liderem wciąż pozostają "Wiadomości"

"Teleexpress" traci widzów. Liderem wciąż pozostają "Wiadomości"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.11.2016 15:20, aktual.: 04.11.2016 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Październik okazał się być miesiącem, w którym popularne dzienniki telewizyjne zaczęły tracić widzów. Największe spadki oglądalności odnotował "Teleexpress", z którym niedawno pożegnał się jego główny prowadzący, Maciej Orłoś.

"Wiadomości" wciąż pozostają niekwestionowanym liderem na rynku telewizyjnym. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl w minionym miesiącu serwis ten śledziło średnio 3,2 mln widzów. Niestety, w porównaniu z ubiegłym rokiem stracił on aż około 12 mln oglądających.

Spadek zainteresowania serwisem wynika zapewne ze zmian, które zaszły w redakcji "Wiadomości" na początku roku. Ze stacji odszedł m.in. poprzedni szef dziennika, Piotr Kraśko oraz prowadzące, Beata Tadla i Diana Rudnik. Zmienił się również skład reporterów. Z pracą w TVP1 pożegnali się bowiem Elżbieta Byszewska, Jacek Tacik, Justyna Dobrosz-Oracz, Klaudiusz Pobudzin, Jarosław Olechowski, Radosław Graczak, Karolina Tomaszewicz oraz Marcin Tulicki.

Najwięcej widzów do tej pory stracił "Teleexpress". W październiku widownia serwisu zmniejszyła się średnio aż o 700 tys. widzów. Na początku września tego roku nowym prowadzącym został Michał Cholewiński, który zastąpił Macieja Orłosia po 25 latach pracy.

Spodziewaliście się takiego wyniku?

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (694)
Zobacz także