Trwa ładowanie...

"Teleexpress": Danuta Dobrzyńska niespodziewanie zniknęła z anteny

"Teleexpress": Danuta Dobrzyńska niespodziewanie zniknęła z antenyŹródło: AKPA
d6pcgpf
d6pcgpf

W drugiej połowie marca br. widzowie po raz ostatni mieli okazję zobaczyć Danutę Dobrzyńską w roli prowadzącej "Teleexpress". Później niespodziewanie słuch o niej zaginął. Po jakimś czasie jej wizytówka została usunięta z oficjalnej strony programu TVP. Ten ruch stacji mocno zaniepokoił fanów, którzy coraz częściej dopytywali się o powody zniknięcia dziennikarki z anteny. W końcu głos w sprawie zajęli przedstawiciele biura prasowego Telewizji Polskiej.

- Pani Dobrzyńska przebywa na zwolnieniu lekarskim - padło lakoniczne stwierdzenie.

Wciąż nie wiadomo jednak, na jak długo zostało wystawione zwolnienie i czy w ogóle prezenterka wróci do zespołu "Teleexpressu (obecnie tworzą go Maciej Orłoś oraz Beata Chmielowska-Olech). Sama dziennikarka nie komentuje sprawy.

d6pcgpf

Przypomnijmy, że Danuta Dobrzyńska dołączyła do Telewizji Polskiej w 1997 roku. Na początku pracowała jako reporterka "Panoramy", później prezenterka "Info Dziennika". W swojej dotychczasowej karierze była również pełnomocnikiem zarządu oraz szefową redakcji zagranicznej TVP. Od listopada 2011 roku została gospodynią "Teleexpressu". Oprócz tego, prowadzi szkolenia oraz zajęcia na podyplomowych studiach PAN.

Zobacz także: Maciej Orłoś odejdzie z "Teleexpressu"?

d6pcgpf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6pcgpf