Trwa ładowanie...
09-09-2016 12:03

"Teleexpress": Cholewiński nie chce być drugim Orłosiem

Michał Cholewiński 5 września br. zadebiutował na antenie TVP1 w roli prowadzącego "Teleexpress". Wcześniej na tym stanowisku pracował m.in. Maciej Orłoś. Czy dziennikarz zamierza brać przykład ze starszego kolegi?

Share
"Teleexpress": Cholewiński nie chce być drugim OrłosiemŹródło: Materiały prasowe
djq8r1t

Macieja Orłosia - i jako widz, i jako kolega po fachu - darzę ogromnym szacunkiem. Jednak jesteśmy zdecydowanie różnymi postaciami - powiedział Cholewiński w rozmowie z "Super Expressem".

Praca w "Teleexpresie” jest dla niego zarówno zaszczytem, jak i wyzwaniem. Ubolewa jednak, że nie będzie już pojawiać się na antenie TVP Info.

Chciałbym oczywiście, aby redakcja, której tyle zawdzięczam, czyli zespół TVP Info, zostawiła dla mnie odrobinę miejsca, ale na razie to tylko moje marzenie. Format, w którym od zawsze czułem się jak ryba w wodzie, to wydania specjalne kanału informacyjnego, stąd jakieś okienko dające możliwość popracować kilka godzin na żywo byłoby satysfakcją w najczystszej postaci - dodał dziennikarz.

djq8r1t

Michał Cholewiński od lat pracował w telewizji informacyjnej - lokalnej i centralnej. Od 2006 roku był pracownikiem TVN24, z Telewizją Polską związał się w 2014. W TVP Info prowadził serwisy informacyjne. Od sześciu lat jest mężem dziennikarki Agaty Biały-Cholewińskiej.

Jak sie wam podoba nowy prowadzący "Teleexpressu"?

Michał Cholewiński Materiały prasowe
Michał Cholewiński Źródło: Materiały prasowe
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną PAP/EPA
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: PAP/EPA, fot: Ireneusz Sobieszczuk
djq8r1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djq8r1t
djq8r1t