Trwa ładowanie...

"Teleexpress": Cholewiński nie chce być drugim Orłosiem

Michał Cholewiński 5 września br. zadebiutował na antenie TVP1 w roli prowadzącego "Teleexpress". Wcześniej na tym stanowisku pracował m.in. Maciej Orłoś. Czy dziennikarz zamierza brać przykład ze starszego kolegi?

Share
"Teleexpress": Cholewiński nie chce być drugim Orłosiem
Źródło: Materiały prasowe
d2n0u73

Macieja Orłosia - i jako widz, i jako kolega po fachu - darzę ogromnym szacunkiem. Jednak jesteśmy zdecydowanie różnymi postaciami - powiedział Cholewiński w rozmowie z "Super Expressem".

Praca w "Teleexpresie” jest dla niego zarówno zaszczytem, jak i wyzwaniem. Ubolewa jednak, że nie będzie już pojawiać się na antenie TVP Info.

d2n0u73

Chciałbym oczywiście, aby redakcja, której tyle zawdzięczam, czyli zespół TVP Info, zostawiła dla mnie odrobinę miejsca, ale na razie to tylko moje marzenie. Format, w którym od zawsze czułem się jak ryba w wodzie, to wydania specjalne kanału informacyjnego, stąd jakieś okienko dające możliwość popracować kilka godzin na żywo byłoby satysfakcją w najczystszej postaci - dodał dziennikarz.

Michał Cholewiński od lat pracował w telewizji informacyjnej - lokalnej i centralnej. Od 2006 roku był pracownikiem TVN24, z Telewizją Polską związał się w 2014. W TVP Info prowadził serwisy informacyjne. Od sześciu lat jest mężem dziennikarki Agaty Biały-Cholewińskiej.

Jak sie wam podoba nowy prowadzący "Teleexpressu"?

Michał Cholewiński Materiały prasowe
Michał Cholewiński Źródło: Materiały prasowe
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną PAP/EPA
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: PAP/EPA, Fot: Ireneusz Sobieszczuk
d2n0u73

Podziel się opinią

Share
d2n0u73
d2n0u73