Publicystyka"Teleexpress": Chmielowska-Olech o planach zawodowych i na wakacje

"Teleexpress": Chmielowska-Olech o planach zawodowych i na wakacje

"Teleexpress": Chmielowska-Olech o planach zawodowych i na wakacje
Źródło zdjęć: © AKPA

12.07.2012 14:37, aktual.: 25.11.2013 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Beata Chmielowska-Olech opowiedziała o swoich wakacjach i zdradziła najnowsze plany zawodowe: Napisałam kolejny projekt programu o tematyce prorodzinnej i wystartowałam w konkursie - zdradziła "Faktowi".

”Teleexpress” to program codzienny, nie obowiązują nas wolne weekendy i święta. Oczywiście od lat sprawiedliwie dzielimy się pracą, tak abyśmy mogli pobyć w domu z rodziną, nie mniej jednak gdy przychodzą wakacje każdy z nas ma na nie wielki apetyt! – mówi dziennikarka.

I dodaje: – W tym roku ciągnie mnie nad polskie morze i tam właśnie spędzę urlop. Po pierwsze dlatego, że nasze morze choć zimne jest wyjątkowo piękne, a po drugie dlatego, że mam tam rodzinę, która z niecierpliwością na nas czeka!

Dziennikarka przyznaje, że wakacje spędza w rożnych miejscach, w zależności od zasobności portfela, ale najważniejsze jest dla niej dobre towarzystwo.

Obraz
© (fot. AKPA)

– Lubie podróżować, zwiedzać i plażować, cokolwiek robię na urlopie lubię to bo mam świadomość, że wszystko co dobre szybko się kończy więc nie narzekam, i nie trwonię czasu na szukanie mankamentów. Cieszę się chwilą, niespiesznie poznaję ludzi i smaki – uwielbiam takie wakacyjne DOLCE FAR NIENTE – śmieje się gwiazda.

Mimo wakacyjnego nastroju, dziennikarka nie zapomina też o pracy.

– Napisałam kolejny projekt programu o tematyce prorodzinnej i wystartowałam w konkursie. Pierwszy etap mam za sobą, a rozstrzygniecie pod koniec wakacji, więc cóż... pożyjemy zobaczymy – mówi Chmielowska-Olech i dodaje, że nie boi się ewentualnych nowych obowiązków.

– We wrześniu synek idzie do szkoły, córeczka chodzi do przedszkola. Mam najwspanialszą na świecie mamę, gotową zawsze do pomocy i fajnego męża więc wspólnie dajemy radę! – dodaje.

”Teleexpress”, TVP 1, godz. 17, czw., magazyn informacyjny, 15 min.

Obraz
© (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także