Trwa ładowanie...

Tego jeszcze nie było w "Milionerach". Sympatyczny Kaszub wyśnił sobie wysoką wygraną

Każdy odcinek "Milionerów" dostarcza widzom niezłej rozrywki. Nie inaczej było dzisiaj. Zobaczcie, jak gracz spełnił swoje senne marzenia!

Share
Tego jeszcze nie było w "Milionerach". Sympatyczny Kaszub wyśnił sobie wysoką wygraną
Źródło: ONS.pl
d446o08

Gracze na początku musieli odpowiedzieć na pytanie dotyczące NBA. Najszybszy okazał się Piotr Szyca. Sympatyczny gracz prócz wiedzy i refleksu wykazał się również doskonałą znajomością języka kaszubskiego.

Choć zawodnik już przy pierwszym pytaniu chciał skorzystać z koła ratunkowego, ostatecznie Hubert przekonał go, by zaryzykował. Okazało się, że była to dobra decyzja. Pierwsze poważne problemy pojawiły się przy pytaniu o flagę kraju, na której znajduje się przyprawa do pasztetu. Gracz skorzystał z koła ratunkowego pół na pół i ostatecznie zaznaczył poprawną odpowiedź. Chodziło oczywiście o Grenadę.

W odróżnieniu od niektórych zawodników Piotr wykazał się ogromnym luzem i poczuciem humoru. Razem ze swoim kolegą mówił, że nie przyjechał do programu po pieniądze.

Piotrek wielokrotnie żartował, że miał sen, w którym wycofał się w "Milionerów" przy pytaniu za 125 tys. zł. Ostatecznie gracz zakończył rozgrywkę dokładnie w tym samym momencie i wygrał 75 tys. zł.

d446o08

Czyżby proroczy sen jest najlepszą receptą na wygraną w "Milionerach"?

d446o08

Podziel się opinią

Share
d446o08
d446o08