Seriale zagraniczne''Teenage Mutant Ninja Turtles'': Kolejne żółwie mutanty poznani

''Teenage Mutant Ninja Turtles'': Kolejne żółwie mutanty poznani

''Teenage Mutant Ninja Turtles'': Kolejne żółwie mutanty poznani

26.03.2013 02:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po Alanie Ritchsonie, który w "Teenage Mutant Ninja Turtles" zagra żółwia Rapahela, do obsady dołączyli Pete Ploszek, *Jeremy Howard oraz Noel Fisher.*

Aktorzy przyjęli role pozostałych zmutowaciałych żółwi. Pete Ploszek zagra Leonardo, Jeremy Howard - Donatello, a Noel Fisher - Michelangelo.

Producent najnowszego filmu o żółwiach, Michael Bay, zdradził, że w jego filmowej ekranizacji kultowej kreskówki żółwie nie będą mutantami, ale "przedstawicielami rasy obcych".

W roli rudowłosej reporterki April O'Neil zobaczymy Megan Fox. Za kamerą staje Jonathan Liebesman. Projekt powstaje dla wytwórni Paramount w studio Platinum Dunes. Premierę zaplanowano na 6 czerwca 2014 roku.

Przypomnijmy, że wojownicze żółwie ninja zadebiutowały w roku 1984 jako bohaterowie komiksu. Wkrótce dzielne gady dostarczyły inspiracji dla serii zabawek, kreskówek i filmów długometrażowych. Dotychczasową filmografię zielonych wojowników zamyka produkcja "Wojownicze żółwie ninja" w reżyserii Kevina Munroe, która trafiła do polskich kin we wrześniu 2007 roku.

Ploszek znany jest z seriali "Parks and Recreation" oraz "Shameless". Fisher pojawił się w "Hatfields & McCoys" oraz w obsadzie finałowej odsłonie sagi "Zmierzch". Howard natomiast wystąpił m.in. w "Breaking Bad", "Suburgatory" oraz "Chirurgach".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także