Trwa ładowanie...
17-01-2014 14:57

"Teen Mom Poland. Nastoletnie Matki": rusza polska edycja dokumentalnego serialu!

"Teen Mom Poland. Nastoletnie Matki": rusza polska edycja dokumentalnego serialu!Źródło: mtv polska
de4qla9
de4qla9

Bohaterkami produkcji są cztery nastolatki – Marysia, Ada, Ewa i Iza, które swoje rodziny założyły w bardzo młodym wieku. Kamery miesiącami śledziły losy dziewczyn, obserwując stopniową zmianę ich stosunku do życia po urodzeniu dziecka, rodzinne konflikty, nieporozumienia z ojcem dziecka oraz próby budowania wymarzonej rodziny.

Marysia (17 lat) mieszka w Łodzi wraz z trzyletnim synkiem Krzysiem i mężem Krzysztofem. Dziewczyna pracuje jako pomoc kuchni w restauracji i uczy się zaocznie w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Godzenie wszystkich obowiązków jest dla Marysi tym trudniejsze, że jej małżeństwo przeżywa kryzys. Ada (17 lat), ze względu na ciężką sytuację rodzinną, wraz ze swoją półroczną córką Julką mieszka w domu samotnej matki. Dziewczyna kończy zaocznie gimnazjum i stara się o przyznanie mieszkania komunalnego. Syn trzeciej bohaterki, Ewy (18 lat) ma prawie dwa lata. Mimo, że dziewczyna i ojciec Mikołaja, bardzo się kochają, wciąż mieszkają osobno. Szczególną przeciwniczką ich wspólnego życia jest babcia Ewy, której nie odpowiada ich ateizm, tatuaż Ewy oraz alternatywny styl obojga. Iza (16 lat) jest mamą ośmiomiesięcznej Nikoli. Dziewczyna i ojciec Nikoli, dwudziestoletni Tomek, walczą w sądzie o pozwolenie na zawarcie związku małżeńskiego.

Reżyser formatujący: Marcin Koszałka („Pręgi”, „Rewers”, „Takiego pięknego syna urodziłam”) Reżyserzy poszczególnych historii: Marcin Janos Krawczyk („Sześć tygodni”), Marta Prus („Osiemnastka”), Julia Ruszkiewicz („Sezon na kaczki”) i Jakub Stożek („Poza zasięgiem") Produkcja: Anna Kępińska i Maciej Kubicki z firmy Telemark („Bez tajemnic”, „Londyńczycy”, „Instynkt” oraz film dokumentalny Lidii Dudy „Uwikłani”). Oficjalnym partnerem merytorycznym programu „Teen Mom Poland – Nastoletnie matki” jest Fundacja MaMa prowadzona przez z Sylwię Chutnik. Organizacja od 2006 roku działa na rzecz poprawy sytuacji matek w Polsce niezależnie od ich wieku, sytuacji czy statusu we wszystkich sferach życia.

Emisja 1. odcinka: 26 stycznia, niedziela, godz. 18:25 Powtórki: poniedziałki 16:30, czwartki 16:40, niedziele 13:35.

de4qla9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de4qla9