Trwa ładowanie...
d1k0vqp

Teatr 21 na tegorocznym Brave Festival

Share
Teatr 21 na tegorocznym Brave Festival
Źródło: Brave Festiwal
d1k0vqp

Od 10 lat Brave Festival promuje ludzi odważnych, bezkompromisowych, nietuzinkowych. W tym roku do grona artystów może dołączyć Teatr 21, bliski filozofii festiwalu. - Aktorzy teatru przybliżają sztukę niekomercyjną, która zadaje odważne pytania i tym samym skłania do refleksji - mówi Marek Mieleszko, producent wykonawczy Brave Festival.

Teatr 21 to miejsce twórczych poszukiwań. Jego aktorami są uczniowie oraz absolwenci szkoły „Dać Szansę”, osoby z zespołem Downa i autyzmem. Na festiwalu chcą pokazać „Statek miłości”. Aby im to umożliwić, organizatorzy postanowili wykorzystać platformę Polakpotrafi.pl – Crowdfunding gwarantuje uczciwość. Mamy 38 dni, aby zebrać 15 000 zł. Jeśli się nie uda, nie dostajemy nic, a osoby, które wpłaciły pieniądze – dostaną je z powrotem na swoje konto – mówi Marek Mieleszko.

Chcesz zobaczyć Teatr 21 na Brave Festival 2014?
Wejdź na stronę http://polakpotrafi.pl/projekt/brave-festival, zdecyduj jaką kwotą chcesz wesprzeć projekt i wybierz swoją nagrodę. W zależności od sumy, którą wpłacisz na konto projektu, możesz otrzymać m.in. breloczek, plakat, torbę, przypinkę Brave Festival lub możliwość uczestniczenia w zamkniętej próbie artystów festiwalu.

Brave Festival 2014 odbędzie się w dniach 4-17 lipca 2014 r. we Wrocławiu.

d1k0vqp

Podziel się opinią

Share
d1k0vqp
d1k0vqp