Trwa ładowanie...
d4myspb

Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit Festiwal

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit Festiwal
(WBF/Polsat)
d4myspb

Tatianę Okupnik, której fantastyczne tańce oglądaliśmy w 3 edycji "Dancing with the Stars.Taniec z gwiazdami", zobaczymy w piątek (29 maja br.) na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015. Wokalistka pojawi się na festiwalu w roli współprowadzącej u boku samych mężczyzn: Krzysztofa Ibisza, Macieja Rocka i Macieja Dowbora. Piosenkarka będzie gospodynią "Koncertu Platynowego", w którym wystąpią m. in. Sylwia Grzeszczak, Donatan i Cleo, Mela Koteluk, Artur Rojek, Enej, LemON i Dawid Podsiadło.

Przypomnijmy, że w sobotę (30 maja br.) podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 w roli prowadzącej zobaczymy Agnieszkę Kaczorowską. Tancerka poprowadzi koncert "Radiowy Przebój Roku Super Hit FM". Jak sama ujawnia, na festiwalu zaprezentuje swoje liczne talenty.

- Będę miała trochę zadań aktorskich, gdyż wystąpię w serii filmików, które będą emitowane podczas koncertu. W jakiej roli? To będzie niespodzianka dla widzów - zdradziła.

d4myspb

To oznacza, że Okupnik znów będzie rywalizować z Kaczorowską - jednak tym razem nie na parkiecie, ale o tytuł najlepszej prowadzącej.

 (fot. WBF/Polsat/AKPA)
((fot. WBF/Polsat/AKPA))
d4myspb

Podziel się opinią

Share
d4myspb
d4myspb