Trwa ładowanie...

Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit Festiwal

Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit FestiwalŹródło: WBF/Polsat
d39k7by
d39k7by

Tatianę Okupnik, której fantastyczne tańce oglądaliśmy w 3 edycji "Dancing with the Stars.Taniec z gwiazdami", zobaczymy w piątek (29 maja br.) na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015. Wokalistka pojawi się na festiwalu w roli współprowadzącej u boku samych mężczyzn: Krzysztofa Ibisza, Macieja Rocka i Macieja Dowbora. Piosenkarka będzie gospodynią "Koncertu Platynowego", w którym wystąpią m. in. Sylwia Grzeszczak, Donatan i Cleo, Mela Koteluk, Artur Rojek, Enej, LemON i Dawid Podsiadło.

Przypomnijmy, że w sobotę (30 maja br.) podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 w roli prowadzącej zobaczymy Agnieszkę Kaczorowską. Tancerka poprowadzi koncert "Radiowy Przebój Roku Super Hit FM". Jak sama ujawnia, na festiwalu zaprezentuje swoje liczne talenty.

- Będę miała trochę zadań aktorskich, gdyż wystąpię w serii filmików, które będą emitowane podczas koncertu. W jakiej roli? To będzie niespodzianka dla widzów - zdradziła.

To oznacza, że Okupnik znów będzie rywalizować z Kaczorowską - jednak tym razem nie na parkiecie, ale o tytuł najlepszej prowadzącej.

(fot. WBF/Polsat/AKPA)
Źródło: (fot. WBF/Polsat/AKPA)
d39k7by
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39k7by